Follow us Today has already donated 340.00 €

Palīdzība Gabrielam Gintam Fričelam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Gabrielam nepieciešamā summa ir saziedota.

Mūsu palīdzība ļoti nepieciešama Gabrielam no Valmieras novada. Zēns piedzima priekšlaicīgi un jau piedzimstot ārsti brīdināja, ka bērniņš būs smagi slims. Gabriela dzimšanas svars bija nepilni 2 kg, un intensīvajā terapijā pavadītais laiks bija smags un trauksmes pilns gan pašam mazulītim, gan viņa vecākiem. Cīnījās gan ārsti, gan vecāki un pats Gabriels, lai izcīnītu vietu šajā pasaulē. Puisēnam ir uzstādītas vairākas diagnozes – mazs augums, mikrocefālija, valodas attīstības aizture, hipospādija, neprecizēta garīgā atpalicība, adenoīdi.

Gabriels katru dienu ir apņēmības pilns būt šai pasaulē, būt piederīgs un noderīgs. Lai gan katra diena ir izaicinājumiem pilna – Gabrielam ir lielas grūtības komunicēt ar saviem vienaudžiem, grūtības uzturēties ārpus mājas, jo katra jauna vieta un pārvietošanās izraisa trauksmi un zēns paliek hiperaktīvs un skaļš. Gabrielam ir 5 gadi, un viņš vēl nerunā. Vecāku lielākais sapnis ir kādreiz piedzīvot mirkli, ka viņu bērns pateiks vārdus: mamma, tētis. Gabriela vecāki svēti tam tic un ir gatavi darīt visu, lai tas notiktu.

Gabrielam ļoti nepieciešamas regulāras ABA terapijas nodarbības, kas palīdzētu uzlabot pašaprūpes prasmes, uzvedību un attīstītu runu. Gadam ABA terapijas nodarbībām nepieciešami 3840 eiro. Gabriela vecāki lūdz mūsu atbalstu.

Mēs kopā varam palīdzēt piepildīt Gabriela vecāku sapni sākt runāt! Kopā mums izdosies!

The Project is placed online on: 27.02.2024

Project completed 08.04.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Indrai Brigitai Beļakai - Bernanei

Palīdzība Lienei Zībergai

UAVs for Ukrainian Armed Forces

Twitter Convoy for Ukraine

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 740 346.94 €