Seko mums Šodien saziedoti jau 135.00 €

Palīdzība Gabrielai Ņilovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Gabrielai nepieciešamā summa saziedota.

Gabrielai no Rīgas ir 7 gadi. Divu gadu vecumā meitenītei ir uzstādīta diagnoze – autisms. Meitenīte nerunā, ja Gabriela vēlas ko sasniegt, viņa parasti ņem mammas roku un norāda priekšmetu. Meitene parasti spēlējas savā nodabā, viņai ļoti patīk spēlēties bumbu.

Gabrielas mamma ir darījusi visu, lai meitiņai nodrošinātu ABA terapiju, logopēdu un ergoterapiju. Diemžēl atbalsts no pašvaldības un valsts ir nepietiekams. Gabrielai terapija ir jāturpina, jo katra pauze ir liels kritiens atpakaļ. Speciālisti rekomendē ABA terapijas nodarbības divas reizes nedēļā, viena nodarbība maksā 35 eiro. Gabrielas mamma lūdz mūsu palīdzību, jo meitiņai ļoti nepieciešamas šīs nodarbības. Gadam nodarbībām nepieciešami 3360 eiro.

Palīdzēsim kopā Gabrielai!

Projekts ievietots portālā 02.08.2023

Projekts noslēgts 21.09.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

"Salabo" cilvēku!

Atkārtota palīdzība Andrim Mārtiņam Berdigānam

Palīdzība ārkārtas situācijās

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 102 082.03 €