Seko mums Šodien saziedoti jau 1,444.25 €

Palīdzība Enijam Lācupam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Enijs ir ļoti zinātkārs, gudrs un talantīgs 10 gadus vecs zēns no Alūksnes puses. Kad Enijs bija maziņš, vecāki ievēroja, ka zēns neattīstās kā pārējie viņa vecuma bērni. Puisēns pats nevarēja piecelties sēdus, staigāt un noturēt līdzsvaru. Veicot izmeklējumus, Enijam tika atklāta reta ģenētiska saslimšana – Šarko Mari 1A tips. Šarko Marī slimība izpaužas kā muskuļu vājums (atrofija). Enijs ir reto slimību uzskaitē un regulāri apmeklē speciālistus.

Katru dienu ar Eniju kopā ir viņa mamma, kas zēnam palīdz ikdienas solītī, palīdz mācīties, apmeklēt nodarbības, fizioterapiju un masāžas. Enijs šobrīd mācās Ziemeru pamatskolas 4. klasē un skolotāji ir ļoti priecīgi par zēna sekmēm un sasniegumiem mācībās. Enijam padodas valodas un mūzika. Puisēnam ļoti patīk spēlēt dziesmas uz sintezatora, kaut arī to viņš var spēlēt tikai ar kreisās rokas vienu pirkstu. Visas dziesmas zēns sūta savai mūzikas skolotājai un skolotāja ļoti priecājas.

Tā kā Enija ikdiena paiet ratiņkrēslā, tad ir ļoti svarīgi kā zēns sēž. Pēdējie rentgena uzņēmumi diemžēl rāda sliktu ainu, jo parādās mugurkaula un krūšu-jostas daļas ielikumi uz labo pusi. Speciālisti ieteica Enijam speciāli izgatavotu sēdēšanas sistēmu, kas palīdzēs ikdienā zēnam sēdēt pareizā pozīcijā. Šāda sēdēšanas sistēma izmaksā EUR 3600 un šāda summa ģimenei šobrīd nav pa kabatai un viņi lūdz mūsu atbalstu. Mums ļoti rūp, lai Enijs pareizi sēdētu un viņam būtu ērti mācīties, un sacerēt arvien jaunus skaņdarbus. Iespējams, ka mēs nākotnē par viņu vēl dzirdēsim!

Palīdzēsim mazajam Enijam! Mums kopā tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 11.02.2021

Projekts noslēgts 10.03.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Aijā žūžū!

Palīdzi Pogai izaugt!

Palīdzība Gunitai Tropiņai

Palīdzība Poļinai Tihanai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

959 163.59 €