Follow us Today has already donated 71.00 €

Palīdzība Enijam Lācupam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Enijs ir ļoti zinātkārs, gudrs un talantīgs 10 gadus vecs zēns no Alūksnes puses. Kad Enijs bija maziņš, vecāki ievēroja, ka zēns neattīstās kā pārējie viņa vecuma bērni. Puisēns pats nevarēja piecelties sēdus, staigāt un noturēt līdzsvaru. Veicot izmeklējumus, Enijam tika atklāta reta ģenētiska saslimšana – Šarko Mari 1A tips. Šarko Marī slimība izpaužas kā muskuļu vājums (atrofija). Enijs ir reto slimību uzskaitē un regulāri apmeklē speciālistus.

Katru dienu ar Eniju kopā ir viņa mamma, kas zēnam palīdz ikdienas solītī, palīdz mācīties, apmeklēt nodarbības, fizioterapiju un masāžas. Enijs šobrīd mācās Ziemeru pamatskolas 4. klasē un skolotāji ir ļoti priecīgi par zēna sekmēm un sasniegumiem mācībās. Enijam padodas valodas un mūzika. Puisēnam ļoti patīk spēlēt dziesmas uz sintezatora, kaut arī to viņš var spēlēt tikai ar kreisās rokas vienu pirkstu. Visas dziesmas zēns sūta savai mūzikas skolotājai un skolotāja ļoti priecājas.

Tā kā Enija ikdiena paiet ratiņkrēslā, tad ir ļoti svarīgi kā zēns sēž. Pēdējie rentgena uzņēmumi diemžēl rāda sliktu ainu, jo parādās mugurkaula un krūšu-jostas daļas ielikumi uz labo pusi. Speciālisti ieteica Enijam speciāli izgatavotu sēdēšanas sistēmu, kas palīdzēs ikdienā zēnam sēdēt pareizā pozīcijā. Šāda sēdēšanas sistēma izmaksā EUR 3600 un šāda summa ģimenei šobrīd nav pa kabatai un viņi lūdz mūsu atbalstu. Mums ļoti rūp, lai Enijs pareizi sēdētu un viņam būtu ērti mācīties, un sacerēt arvien jaunus skaņdarbus. Iespējams, ka mēs nākotnē par viņu vēl dzirdēsim!

Palīdzēsim mazajam Enijam! Mums kopā tas izdosies!

The Project is placed online on: 11.02.2021

Projekts noslēgts 10.03.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Cilvēkos ir spēks!

Gaisma mūsu brīvībai!

Help the animals

Uzzināt vairāk

Palīdzība Leonam Ralfam Saņji

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 634 453.66 €