Follow us Today has already donated 340.00 €

Palīdzība Emīlijai Laiveniecei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Emīlija ir dzīvespriecīga un ļoti aktīva 9 gadus veca meitene no Liepājas. Emīlijai ir cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze un dizartrija. Meitenīte pati nestaigā un sēž tikai ar atbalstu. Emīlijai katru dienu pārvietojas ar speciālajiem ratiem. Ikdienā ar lielu entuziasmu meitenīte apmeklē skolu un pēc stundām dažādas rehabilitācijas nodarbības – fizioterapiju, baseina nodarbības, silto smilšu terapiju, mūzikas terapiju, masāžu un skolā tiek īstenota arī kanisterapija un logopēda nodarbības. Emīlijas ikdiena ir ļoti piesātināta un aktīva.  Emīlijai ļoti patīk arī pavadīt laiku ar vecākiem un katrs kopā pavadītais laiks ir laimes mirkļu pilns. Tētis strādā ar dažādiem celtniecības projektiem un nākas arī doties komandējumos, savukārt mamma strādā mājās uz pusslodzi, jo dienas otrā daļa tiek veltīta Emīlijas nodarbību apmeklēšanai. Emīlijai ļoti nepieciešams speciāls pavadoņa vadāmais riteņkrēsls. Šāds riteņkrēsls ikdienā ir ļoti nepieciešams, lai ērtāk varētu pārvietoties un apmeklēt skolu, rehabilitācijas nodarbības. Riteņkrēsla izmaksas ir 3485 eiro, no kuriem valsts apmaksā 1439.20 eiro, starpība jāsedz pašai ģimenei no saviem līdzekļiem. Izmaksas par speciālo riteņkrēslu ir 2045,80 eiro. Emīlijas ģimenei jau tā ikdienā ir lieli izdevumi un šobrīd ļoti nepieciešams mūsu atbalsts.

Palīdzēsim kopā Emīlijai iegādāties riteņkrēslu! Kopā mums tas izdosies!

The Project is placed online on: 19.03.2024

Project completed 02.04.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Dianai Ovčiņņikovai

Palīdzība Melānijai Mia Samuilovai

Osokina Brīvības festivāls Ukrainai un Latvijai

Palīdzība Anetei Boļšakai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 740 346.94 €