Seko mums Šodien saziedoti jau 77,522.01 €

Palīdzība Emīlam Azandam 2018

Emīls ir 19 gadus jauns, apdāvināts puisis. Viņš ir Latvijas un arī starptautisko ķīmijas un fizikas olimpiāžu laureāts. Emīla sapnis pēc ģimnāzijas pabeigšanas bija studēt ķīmiju Oksfordas universitātē, veikt sintēzes un eksperimentus, atklāt jaunas vielas, kas palīdzēs cilvēkiem un pasaulei.

Tomēr šie sapņi šobrīd nav piepildāmi. Šajā ziemā Emīls smagi cieta nelaimes gadījumā un jau 6 mēnešus ir piesaistīts pie gultas. Viņš visu saprot un aktīvi komunicē, bet nespēj kustēties. Viņš ir pilnībā atkarīgs no līdzcilvēku aprūpes un palīdzības.

Tomēr viņa stāvoklis pamazām uzlabojas. Par spīti visam, Emīls cīnās. Emīls tikko ir saņēmis vidējās izglītības diplomu. Emīla sapnis nav zudis, viņš cer, ka pēc dažiem gadiem atkal būs patstāvīgs, varēs studēt, iedvesmot draugus lieliem darbiem, kā tas ir bijis līdz šim. Emīls nekad neapstājas, kamēr nav sasniegts iecerētais un nekad nav izrādījis, cik daudz darba ieguldīts, drīzāk par visu ir pajokojis ar neticamu vieglumu un atjautību. Emīla inteliģence nekad nav aizēnojusi viņa silto sirdi, kas izpaudusies labā un nesavtīgā attieksmē pret visiem cilvēkiem.

Taču šobrīd sirds siltums un palīdzība vajadzīga viņam pašam. Emīla atlabšanai ir nepieciešami lieli naudas līdzekļi. Daļu izdevumu sedz Emīla ģimene paši, bet visam nepieciešamajam līdzekļu trūkst - speciālai barībai barošanai caur zondi ik mēnesi nepieciešami 225 eiro, medikamentiem un aprūpes līdzekļiem 270 eiro, speciālistu  mājas vizītēm vismaz 100 eiro.  Šie izdevumi ik mēnesi sasniedz līdz pat 595  eiro, palīdzība būs vajadzīga vismaz gada garumā līdz 7140 eiro apmērā.

Emīla ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Emīlam!

Projekts ievietots portālā 26.07.2018

Projekts noslēgts 26.10.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Esi Ķepu Draugs!

Palīdzība Romanam Suhanovam

Brīvības piemineklis neredzīgiem cilvēkiem

Nedziedināmi slimu cilvēku atbalstam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 035 670.03 €