Seko mums Šodien saziedoti jau 2,155.50 €

Palīdzība Elvja un Raivo Dauģu ģimenei

Elvis un Raivo ir dvīņu puikas no Madonas novada Ļaudonas pagasta. Gada vecumā abiem zēniem tika noteikta diagnoze – bērnu cerebrālā trieka un spastiska tetraparēze. Puišiem nu jau ir 18 gadi.

“Reāli dzīvē tas nozīmē to, ka mani puiši neprot to, ko prot vesels pieaudzis cilvēks. Viss ir jādara viņu vietā - jāģērbj, jābaro, jāved pastaigāties, un tā dienu no dienas. Viņi ir aprūpējami no rīta līdz vakaram, un arī naktīs esmu viņu atbalsts. Visvismīļākais palīgs un atbalsts  – zēnu vecmamma, ir jau mirusi. Tāpēc esmu priecīga, ka mums ļoti paveicies ar auklīti Māru, kura mums palīdz un atvieglo ikdienas soli. Auklīte ir arī vajadzīga pašiem puišiem, lai pamainītu ikdienu, kāda ir kopā ar mammu”, stāsta mamma Ingūna.

Auklītes palīdzību Ingūna izmanto, kad vajag nokļūt uz veikalu vai aptieku, tikt pie ārstiem. Pateicoties auklītes palīdzībai, Ingūna var veltīt laiku arī savam 2 gadus vecajam dēliņam.

Lai atslogotu Elvja un Raivo mammas ikdienu, nepieciešama palīdzība, ko ģimene paši nevar atļauties nodrošināt. Ģimene lūdz palīdzību Elvja un Raivo aprūpē vismaz divām dienām nedēļā. 512 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 64 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim dvīņu ģimenei!

Projekts ievietots portālā 22.11.2016

Projekts noslēgts 02.01.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Twitter konvojs Ukrainai

Smagi un nedziedināmi slimiem cilvēkiem

Piepildi bērniņa sapni!

Ukrainas cilvēkiem!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

479 653.88 €