Seko mums Šodien saziedoti jau 755.00 €

Palīdzība Elvitai Ragovskai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, sākotnēji nepieciešamā summa ir saziedota! Kopējie atveseļošanās izdevumi nav precīzi paredzami un var mainīties, tādēļ Elvita ir ļoti pateicīga par katru ziedojumu.  

Elvita ir jauna, skaista un talantīga sieviete. Viņa dejojusi tautas dejas, vienmēr daudz lasījusi grāmatas un viņu interesējusi kultūra. Skolas laikā Elvita strādājusi par biļešu kontrolieri teātrī un tā radās ideja kļūt par aktrisi. Elvitai izdevās iestāties Latvijas Kultūras akadēmijā un šobrīd viņa ir Jaunā Rīgas teātra aktrise! Taču jau vairāk kā pusgadu viņa nespēj strādāt pēc pārciestas smagas saslimšanas.

Pirms pusgada esot Vācijā, jauno sievieti piemeklēja augsta temperatūra, kā rezultātā attīstījās infekcija, kas skāra sirdi. Elvita kritiskā stāvoklī nonāca slimnīcā, kur vairākus mēnešus ārsti cīnījās par viņas dzīvību. Sirdsdarbības uzturēšanai viņai tika ievietota palīgierīce. Šobrīd Elvita ir atgriezusies Latvijā un pamazām atveseļojas. Tomēr sekas ir palikušas, komplikāciju dēļ viņai nācās amputēt daļu pēdas. Lai varētu staigāt, Elvitai ir valsts apmaksāta pēdas protēze, taču tā ir liela un neveikla, nav iespējams nēsāt normāla izmēra apavus un brīvi kustēties. Elvitai rekomendēta stabila un ērta silikona protēze, kuru var lietot ar normāliem ikdienas apaviem. Protēze maksā 4200 eiro un tā izgatavojama pēc individuāla pasūtījuma Slovēnijā. Šādu līdzekļu Elvitai nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. Papildus nepieciešami ceļa un uzturēšanās izdevumi Elvitai un pavadonim līdz 1000 apmērā. Viņa lūdz palīdzību arī rehabilitācijai pie osteopāta (10 reizes - 700 eiro), speciālos plāksterus un fiksatorus, kas izmaksā līdz 1000 eiro. Kopējie atveseļošanās izdevumi nav precīzi paredzami un var mainīties. Elvita būs pateicīga ikvienam par sniegto palīdzību, cer drīzāk atveseļoties un atgriezties uz teātra skatuves. Palīdzēsim! 

Projekts ievietots portālā 10.04.2024

Projekts noslēgts 09.05.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Alanam Šulcam

Karo droši!

Onkoloģijas pacientiem

Palīdzība sirmgalvjiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 781 633.54 €