Seko mums Šodien saziedoti jau 4,084.36 €

Palīdzība Elīzai Ikauniecei

Elīzai ir seši gadi. Viņa ir ļoti sabiedriska, draudzīga, mīļa un sirsnīga meitene.  Elīza ļoti mīl savu ģimeni - tēti, mammu, vecāko brāli un sunīti Odriju. 

Elīza ir arī ļoti mērķtiecīga un uzcītīga, īpaši kad jātrenējas nodarbībās, kuras viņa bieži apmeklē. Elīzai kopš dzimšanas ir bērnu cerebrālā trieka, kā dēļ viņai ir grūti pārvietoties un nepieciešamas palīgierīces kā arī regulāra rehabilitācija. Šī gada septembrī Elīzai Vācijā tika veikta operācija, pēc kuras nepieciešama intensīva rehabilitācija, lai sasniegtu jaunus mērķus.

Nākamgad Elīza uzsāks skolas gaitas, viņa ļoti gaida, kad varēs iepazīties ar jauniem draugiem un skolā iemācīties daudz ko jaunu. Brīvajā laikā Elīzai ļoti patīk likt puzles, veidot dažādus rokdarbus, zīmēt un spēlēties ar draugiem. Elīzai arī ļoti patīk peldēt. Lai Elīza sasniegtu savu mērķus ir vajadzīga intensīva rehabilitācija, kas izmaksā 8595 eiro gadā un tās ir lielas izmaksas ģimenei. 

Palīdzēsim Elīzai!

Projekts ievietots portālā 28.10.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Maltīšu komplekti ukraiņu karavīriem frontē

Palīdzība Viktorijai Diļevkai

Palīdzība Lindai Kalinichenko

Rūpju bērnu māmiņām

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

411 738.35 €