Follow us Today has already donated 4,084.36 €

Palīdzība Elīzai Ikauniecei

Elīzai ir seši gadi. Viņa ir ļoti sabiedriska, draudzīga, mīļa un sirsnīga meitene.  Elīza ļoti mīl savu ģimeni - tēti, mammu, vecāko brāli un sunīti Odriju. 

Elīza ir arī ļoti mērķtiecīga un uzcītīga, īpaši kad jātrenējas nodarbībās, kuras viņa bieži apmeklē. Elīzai kopš dzimšanas ir bērnu cerebrālā trieka, kā dēļ viņai ir grūti pārvietoties un nepieciešamas palīgierīces kā arī regulāra rehabilitācija. Šī gada septembrī Elīzai Vācijā tika veikta operācija, pēc kuras nepieciešama intensīva rehabilitācija, lai sasniegtu jaunus mērķus.

Nākamgad Elīza uzsāks skolas gaitas, viņa ļoti gaida, kad varēs iepazīties ar jauniem draugiem un skolā iemācīties daudz ko jaunu. Brīvajā laikā Elīzai ļoti patīk likt puzles, veidot dažādus rokdarbus, zīmēt un spēlēties ar draugiem. Elīzai arī ļoti patīk peldēt. Lai Elīza sasniegtu savu mērķus ir vajadzīga intensīva rehabilitācija, kas izmaksā 8595 eiro gadā un tās ir lielas izmaksas ģimenei. 

Palīdzēsim Elīzai!

The Project is placed online on: 28.10.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For Children With Autism

Stiprini Stipros

Sandra Kalniete aicina – gaismu un siltumu ukraiņiem!

STOPIFY

More

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

411 738.35 €