Seko mums Šodien saziedoti jau 4,134.65 €

Palīdzība Elizabetei Kozlovskai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Elizabetei nepieciešamā summa ir saziedota.

Bērniņš, kurš piedzimst tikai 970 gramus viegls, ir liels cīnītājs un ar lielu apņēmību sasniegt dzīvē lielas lietas. Tāda ir mūsu Elizabete – dzimusi priekšlaicīgi, pirms 5 gadiem. Viņai ir diagnosticēta bērnu cerebrālā trieka un 5 pakāpes vājdzirdība. Elizabete izmanto zīmju valodu un nedaudz runā arī pati, jo labi dzird ar kohleārā implanta palīdzību. Katra diena meitenītei ir bijusi liela cīņa un viņa maziem solīšiem dodas uz priekšu, pretī saviem sapņiem. Kopā ar savu ģimenes atbalstu mazā censone katru dienu cītīgi strādā un apmeklē dažādas rehabilitācijas nodarbības – fizioterapiju, ergoterapiju un jāj ar zirdziņu. Elizabete labprāt dodas uz peldēšanas nodarbībām.

Šobrīd Elizabete ar ortožu palīdzību nostājusies uz savām kājiņām un jau cenšas spert pirmos solīšus ar rolatoru. Rehabilitācija ir jāturpina, un tam nepieciešami lieli līdzekļi, kuri ģimenei pietrūkst. Elizabetei ir nepieciešamas divas reizes nedēļā apmeklēt fizioterapijas nodarbības. Gadā tie ir 2600 EUR. Mazā Elizabete ļoti gaida mūsu atbalstu.

Palīdzēsim Elizabetei!

Projekts ievietots portālā 23.01.2020

Projekts noslēgts 04.02.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Innai Fominai

Dakteris POGA

Palīdzi "Labajām mājām"

Reiz cilvēkam bija draugs 2020

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

330 732.93 €