Seko mums Šodien saziedoti jau 73.93 €

Palīdzība Elīnai Zvirbulei

Saņemta ziņa no Elīnas Zvirbules ģimenes: 02.06.2017 Elīna ir atstājusi savas ikdienas gaitas uz šīs zemes un devusies viņsaulē. Paldies visai komandai, pateicība visiem ziedotājiem un atbalstītājiem par nesavtīgu palīdzību! 

Neizlietotos ziedojumus mēneša laikā ziedotāji var lūgt Ziedot.lv atgriezt, sūtot iesniegumu un maksājuma uzdevumu. Līdzekļi, kas būs atlikuši, tiks novirzīti Ziedot.lv izveidotajā Onkoloģijas fondā. Fondā tiek uzkrāti tie līdzekļi, kas dažādu iemeslu dēļ nav izlietoti citos līdzīgos gadījumos un ziedotāji nav lūguši šos ziedojumus atgriezt. Palīdzību no fonda līdzekļiem piešķir citos līdzīgos gadījumos, kad trūkst līdzekļi palīdzības sniegšanai aktuālajiem palīdzības lūgumiem.

Elīna ir 33 gadus jauna, aktīva un dzīvespriecīga sieviete no Ķekavas. Elīna jau vairākus gadus strādā par veikala vadītāju. Aktīvi pavada brīvo laiku - ceļojot, fotografējot un snovojot. Taču pēdējā laikā situācija ir mainījusies.  

Elīnai ilgstoši bija sūdzības par redzi, brilles nelīdzēja. Viņa regulāri apmeklēja ārstu, meklējot īsto redzes traucējumu cēloni. Pirms pusotra gada Elīnai atklāts ļaundabīgs audzējs -  acs melanoma. Mēneša laikā kreisās acs redze tika pazaudēta pilnībā. Cerībā, ka varēs glābt aci, steidzami tika veikta staru terapija Tallinā, ko valsts neapmaksāja. Diemžēl  ārstēšanās nepalīdzēja un pēc pusgada Tallinā tika veikta operācija, kuras laikā kreisā acs tika pilnībā izņemta. Pēc nepilna pusgada atklājās slimības progresija, metastāzes tika atrastas acī, aknās, plaušās un krūtī. 

Šobrīd ārstu konsīlijs ir lēmis, ka vienīgā un labākā ārstēšanās metode ir imūnterapija ar medikamentu Pembrolizumab. Diemžēl zāles ir ļoti dārgas un valsts apmaksā tās tikai daļēji individuālās kompensācijas kārtībā. Ar ģimenes, draugu un labu cilvēku atbalstu ir iegādātas zāles 4 terapijas reizēm. Terapija ir nepieciešama ik 3 nedēļas, kas ik reizi izmaksā 4047.42 eiro, no kuriem valsts līdzmaksājums ir 836.98 eiro, bet pašai Elīnai jāmaksā 3210.44 eiro. Vēl turpmākā gada garumā nepieciešami medikamenti vēl 13 terapijas reizēm, kas izmaksā 41735.72 eiro (izmaksas precizētas 08.02.2017.). Elīna un viņas ģimene lūdz līdzcilvēku atbalstu, jo paši saviem spēkiem nepieciešamās zāles nespēs iegādāties.  

Palīdzēsim Elīnai!

Projekts ievietots portālā 27.12.2016

Projekts noslēgts 02.06.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība dzīvniekiem

Uzzināt vairāk

Mazajām sirsniņām Kurzemē

Līdzskaņa

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

812 360.53 €