Seko mums Šodien saziedoti jau 85.00 €

Palīdzība Elīnai Ozolai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Elīna ir apbrīnojami apņēmīga un centīga jauniete no Liepupes. Viņa studē 2. kursā Informācijas pārvaldību Latvijas Universitātes Sociālo Zinātņu fakultātē, lai kļūtu par zinošu speciālisti bibliotēku darbības jomā. Taču viņas ceļš līdz augstskolai ir bijis sarežģīts.

Elīnai piedzimstot, tika konstatēta mugurkaula trūce un uzstādītā diagnoze - Spina bifida, kas ir komplicēta slimība, ar dažādiem funkcionāliem traucējumiem. Vēlāk konstatētā epilepsija, iekrāsoja nākotnes izredzes drūmās krāsās. Taču, pateicoties vairākām operācijām, pastāvīgai rehabilitācijai, dažādām ārstniecības metodēm, tehniskiem palīglīdzekļiem, Elīnai ir izdevies pārvarēt daudz šķēršļu. Lai arī ar ortožu un speciālo apavu palīdzību, tomēr Elīna spēj piecelties kājās un pati staigāt, garākus ceļa posmus pārvarot riteņkrēslā. Tomēr tas ir ievērojami daudz, jo tādējādi viņai ir bijusi iespēja apmeklēt vietas, kur nav vides pieejamības, piemēram, skolas. Elīna ir viena no retajām personām ar invaliditāti mūsu valstī, kurai, pateicoties lielam ģimenes, pašvaldības un izglītības iestāžu atbalstam, nav bijis jāapmeklē kāda no speciālām skolām. Viņa, mācoties kopā ar citiem bērniem, ir varējusi iegūt pamatizglītību Liepupē un absolvēt Salacgrīvas vidusskolu, kā arī piepildīt sapni par bērnu mūzikas skolu, kur beigusi flautas klasi un apguvusi klavierspēli, kā arī šobrīd studēt augstskolā pilna laika klātienē. Brīvo laiku, kura studējot ir pavisam nedaudz, Elīna velta nodarbībām ar savu kanisterapijas suni, zeltaino retrīveru Koriju. Korijs ir viņas labākais draugs un palīgs grūtos brīžos, ienesot saimnieces dzīvē daudz prieka. Nākotnē Elīna cer Koriju izaudzināt par savu asistentu. Lai uzlādētos emocionāli, Elīna spēlē klavieres un labprāt apmeklē dažādus muzikālus pasākumus un koncertus. Ikdienas gaitās Elīnu pavada mamma, kura ir meitas pilna laika asistente, nodrošinot iespēju apmeklēt visas nepieciešamās iestādes, kā arī būt sabiedrībā. Viss līdz šim, paveikts ar lielu ticību, darbu un sabiedrības atbalstu, par ko Elīnas ģimene jūtas no sirds pateicīga.

Lūkojoties nākotnē, lai Elīna varētu sasniegt savus mērķus - pabeigt studijas un strādāt savā izvēlētajā profesijā, kā arī piepildīt kvēlākos sapņus par pilnvērtīgu iekļaušanos sabiedrībā, kļūstot maksimāli neatkarīgai, pašlaik ir ļoti nepieciešams atbalsts rehabilitācijas kursam.  Rehabilitācijas kurss nepieciešams būtiskai gaitas un vispārējās fiziskās un mentālās veselības uzlabošanai, lai kļūtu stabilāka, drošāka un patstāvīgāka, ceļā uz neatkarīgāku dzīvi. Intensīvs 3 nedēļu rehabilitācijas kurss centrā “Poga” ar Therasuit nodarbībām, ergoterapiju un masāžas kursu izmaksā 1500 eiro. Šādu līdzekļu ģimenei nav, tādēļ viņi lūdz palīdzību Elīnas rehabilitācijai.

Palīdzēsim Elīnai!

Projekts ievietots portālā 12.06.2022

Projekts noslēgts 13.06.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Latvija - Ukrainas mājdzīvniekiem

Palīdzība Matīsam Balsim

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Mazo sirsniņu cerības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

7 152 732.48 €