Seko mums Šodien saziedoti jau 1,335.00 €

Palīdzība Elianorai Sārai Barvidaite

Sirsnīgs paldes visiem ziedotājiem! 

Mazajai Sārai ir tikai 3 gadiņi, bet viņas liktenis ļoti skaudrs. No meitenītes atteicās viņas vecāki, jo mazajai bija daudz veselības problēmu. Pirms viena gada mazulīte ir nonākusi audžuģimenē, kas ļoti rūpējas par meitenīti, un vēlas viņai nodrošināt labāko aprūpi un dzīves apstākļus. Sārai ir diagnosticēts autisms un tā ir ļoti smaga un komplicēta diagnoze gan bērnam, gan arī līdzcilvēkiem, kuriem nākas ikdienā sadzīvot ar cilvēku, kam ir šāda diagnoze.

Sāras ģimene ir kupla, jo tajā jau ir 4 bērni. Sāras vecākiem šobrīd ir ļoti smags un komplicēts laiks, jo nav pieredzes kā sadzīvot un rīkoties, ja bērnam ir autisms. Ļoti grūti pārdzīvot meitenītes agresijas lēkmes un izprast viņas vēlmes un nodomus. Sāra 3 gadu vecumā pati neģērbjas, neiet uz podiņa, nedara neko, kas būtu viņas vecumā bērniņam jādara. Meitenīte ļoti daudz slimo un reti sanāk apmeklēt bērnudārzu. Sārai ir ļoti nepieciešama ABA terapija, uzvedības korekcijai, sadarbības prasmju attīstīšanai un valodas attīstībai, kas mēnesī izmaksā 242 eiro. Šī terapija palīdzēs ne tikai pašai Sārai, bet arī audžuvecākiem vairāk izprast viņas diagnozi un veidus, kā rīkoties, lai palīdzētu, atbalstītu.  Kopā Sāriņas terapijas nodarbībām gadam nepieciešami 2904 eiro, ģimenei tā ir liela nauda, jo vajadzību ir ļoti daudz.

Mums jāpalīdz Sārai un ģimenei! Kopā mums tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 30.06.2022

Projekts noslēgts 22.07.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Labas Ziņas*

Palīdzība Dēvidam Sokolovam

Palīdzi bērniem staigāt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

402 923.83 €