Follow us Today has already donated 120.00 €

Palīdzība Elianorai Sārai Barvidaite

Sirsnīgs paldes visiem ziedotājiem! 

Mazajai Sārai ir tikai 3 gadiņi, bet viņas liktenis ļoti skaudrs. No meitenītes atteicās viņas vecāki, jo mazajai bija daudz veselības problēmu. Pirms viena gada mazulīte ir nonākusi audžuģimenē, kas ļoti rūpējas par meitenīti, un vēlas viņai nodrošināt labāko aprūpi un dzīves apstākļus. Sārai ir diagnosticēts autisms un tā ir ļoti smaga un komplicēta diagnoze gan bērnam, gan arī līdzcilvēkiem, kuriem nākas ikdienā sadzīvot ar cilvēku, kam ir šāda diagnoze.

Sāras ģimene ir kupla, jo tajā jau ir 4 bērni. Sāras vecākiem šobrīd ir ļoti smags un komplicēts laiks, jo nav pieredzes kā sadzīvot un rīkoties, ja bērnam ir autisms. Ļoti grūti pārdzīvot meitenītes agresijas lēkmes un izprast viņas vēlmes un nodomus. Sāra 3 gadu vecumā pati neģērbjas, neiet uz podiņa, nedara neko, kas būtu viņas vecumā bērniņam jādara. Meitenīte ļoti daudz slimo un reti sanāk apmeklēt bērnudārzu. Sārai ir ļoti nepieciešama ABA terapija, uzvedības korekcijai, sadarbības prasmju attīstīšanai un valodas attīstībai, kas mēnesī izmaksā 242 eiro. Šī terapija palīdzēs ne tikai pašai Sārai, bet arī audžuvecākiem vairāk izprast viņas diagnozi un veidus, kā rīkoties, lai palīdzētu, atbalstītu.  Kopā Sāriņas terapijas nodarbībām gadam nepieciešami 2904 eiro, ģimenei tā ir liela nauda, jo vajadzību ir ļoti daudz.

Mums jāpalīdz Sārai un ģimenei! Kopā mums tas izdosies!

The Project is placed online on: 30.06.2022

Project completed 22.07.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For the Hopes of Little Hearts

Stand With Ukraine

Palīdzība Tomasam Dobindam

Safe steps

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

3 072 389.13 €