Seko mums Šodien saziedoti jau 400.00 €

Palīdzība Egnāram

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Egnāram nepieciešamā summa ir saziedota!

Egnārs ir jauks un strādīgs 17 gadus vecs pusaudzis, viņam kopš bērnības diagnosticēta epilepsija. Kad Egnārs bija maziņš, epilepsijas lēkmes ilga vien dažas sekundes, augot lielākam, lēkmes pastiprinājās un nu jau lēkmes ir ļoti ilgas. Pirms gada Egnāram sākās lielās lēkmes- krišana un milzīgas sāpes. Jau gadu lielās lēkmes atkārtojas bieži, dažreiz pat vairākas nedēļā. Ikdienā viņam ir arī mazās lēkmes, no kurām nekrīt, bet ir ļoti ilgas un satraucošas.

Egnārs mācās vidusskolā. Viņam patīk pastaigāties, skriet un braukt ar riteni. Lēkmes traucē mācīties, skola tiek kavēta, bieži uz skolu tiek saukta ātrā palīdzība, kā arī tas ir ietekmējis Egnāra mentālo veselību un jau kādu laiku ir novērojami depresijas simptomi. 

Vecāki izmēģinājuši dažādas medikamentus un ketogēno diētu, taču nekas nav nesis gaidītos rezultātus.

Lai Egnāram būtu iespēja dzīvot pilnvērtīgāku dzīvi, neirologs ir radis risinājumu esošajai situācijai un nozīmējis klejotājnerva stimulatora ievietošanu zēna ķermenī. Šāda stimulatora iegāde un implanta ievietošana ķermenī, ko veiks, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā, izmaksas ir 20 500 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav. Operācija jāveic pēc iespējas ātrāk, jo katra epilepsijas lēkme nodara neatgriezeniskas izmaiņas zēna veselībā.

Egnāra ģimene ir pateicīga visiem līdzcilvēkiem, kas ar labām domām un saviem līdzekļiem palīdz Egnāram.

Palīdzēsim Egnāram!

Projekts ievietots portālā 27.11.2019

Projekts noslēgts 05.12.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Liliānai Cvetkovai

Draugu stipendija

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Grāmatu starts

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 091 850.83 €