Follow us Today has already donated 400.00 €

Palīdzība Egnāram

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Egnāram nepieciešamā summa ir saziedota!

Egnārs ir jauks un strādīgs 17 gadus vecs pusaudzis, viņam kopš bērnības diagnosticēta epilepsija. Kad Egnārs bija maziņš, epilepsijas lēkmes ilga vien dažas sekundes, augot lielākam, lēkmes pastiprinājās un nu jau lēkmes ir ļoti ilgas. Pirms gada Egnāram sākās lielās lēkmes- krišana un milzīgas sāpes. Jau gadu lielās lēkmes atkārtojas bieži, dažreiz pat vairākas nedēļā. Ikdienā viņam ir arī mazās lēkmes, no kurām nekrīt, bet ir ļoti ilgas un satraucošas.

Egnārs mācās vidusskolā. Viņam patīk pastaigāties, skriet un braukt ar riteni. Lēkmes traucē mācīties, skola tiek kavēta, bieži uz skolu tiek saukta ātrā palīdzība, kā arī tas ir ietekmējis Egnāra mentālo veselību un jau kādu laiku ir novērojami depresijas simptomi. 

Vecāki izmēģinājuši dažādas medikamentus un ketogēno diētu, taču nekas nav nesis gaidītos rezultātus.

Lai Egnāram būtu iespēja dzīvot pilnvērtīgāku dzīvi, neirologs ir radis risinājumu esošajai situācijai un nozīmējis klejotājnerva stimulatora ievietošanu zēna ķermenī. Šāda stimulatora iegāde un implanta ievietošana ķermenī, ko veiks, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā, izmaksas ir 20 500 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav. Operācija jāveic pēc iespējas ātrāk, jo katra epilepsijas lēkme nodara neatgriezeniskas izmaiņas zēna veselībā.

Egnāra ģimene ir pateicīga visiem līdzcilvēkiem, kas ar labām domām un saviem līdzekļiem palīdz Egnāram.

Palīdzēsim Egnāram!

The Project is placed online on: 27.11.2019

Projekts noslēgts 05.12.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Critical care assistance

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Aleksandra Korņejeva aprūpē

Palīdzi Dr.Klaunam būt tur, kur viņu gaida!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 091 850.83 €