Seko mums Šodien saziedoti jau 7,114.00 €

Palīdzība Edgaram Makarevičam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Edgaram nepieciešamā summa ir saziedota.

Aktīvajam un dzīvespriecīgajam Edgaram no Rīgas ir diagnosticēts bērnības autisms. Zēnam ir 5 gadi, ļoti trūkst sociālās iemaņas. Lai kā arī puisēns vēlas draudzēties ar saviem vienaudžiem, tomēr tas sagādā lielas grūtības. Zēns vienmēr ir jāuzmana, jo viņam trūkst baiļu sajūtas. Edgars ir kustīgs un aktīvs – viņam patīk lēkāt pa batutu, kāpelēt pa dažādām augstām vietām. Edgars ar prieku apgūst alfabētu un pārzina burtus dažādās valodās. Viņš izsaka vārdus dažādās valodās, taču tie tiek izrunāti individuāli. Edgaram speciālisti rekomendēja ABA terapijas nodarbības, kuras viņš aktīvi apmeklēja un bija labi rezultāti – sāka izteikt dažus vārdus, sāka atsaukties uz savu vārdu, uzlabojās pašaprūpes prasmes. ABA terapijas nodarbības ir jāturpina, un ģimene lūdz mūsu atbalstu. ABA terapijas nodarbībām nepieciešami 2850 eiro.

Palīdzēsim kopā Edgaram sasniegt jaunus mērķus!

Projekts ievietots portālā 02.11.2022

Projekts noslēgts 29.11.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Marekam Stienim

Twitter konvojs Ukrainai

Atkārtota palīdzība Albertam Strautmanim

Osokina Brīvības festivāls Ukrainai un Latvijai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 430 210.84 €