Follow us Today has already donated 172.00 €

Palīdzība Edgaram Makarevičam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Edgaram nepieciešamā summa ir saziedota.

Aktīvajam un dzīvespriecīgajam Edgaram no Rīgas ir diagnosticēts bērnības autisms. Zēnam ir 5 gadi, ļoti trūkst sociālās iemaņas. Lai kā arī puisēns vēlas draudzēties ar saviem vienaudžiem, tomēr tas sagādā lielas grūtības. Zēns vienmēr ir jāuzmana, jo viņam trūkst baiļu sajūtas. Edgars ir kustīgs un aktīvs – viņam patīk lēkāt pa batutu, kāpelēt pa dažādām augstām vietām. Edgars ar prieku apgūst alfabētu un pārzina burtus dažādās valodās. Viņš izsaka vārdus dažādās valodās, taču tie tiek izrunāti individuāli. Edgaram speciālisti rekomendēja ABA terapijas nodarbības, kuras viņš aktīvi apmeklēja un bija labi rezultāti – sāka izteikt dažus vārdus, sāka atsaukties uz savu vārdu, uzlabojās pašaprūpes prasmes. ABA terapijas nodarbības ir jāturpina, un ģimene lūdz mūsu atbalstu. ABA terapijas nodarbībām nepieciešami 2850 eiro.

Palīdzēsim kopā Edgaram sasniegt jaunus mērķus!

The Project is placed online on: 02.11.2022

Project completed 29.11.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Atbalsts latviešu brīvprātīgajiem Ukrainā

For the Hopes of Little Hearts

For Families in Poverty

Palīdzība Nikolajam Verņickim

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 363 358.67 €