Seko mums Šodien saziedoti jau 2,175.90 €

Palīdzība dvīņu brālīšiem

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Albertam un Krišjānim nepieciešamā summa saziedota.

Alberts un Krišjānis ir brīnišķīgi dvīņu brālīši no Valmieras. Zēni piedzima priekšlaikus, 25.grūtniecības nedēļā. Alberts svēra tikai 720 gramus, Krišjānis 810 gramus. Alberts dzemdībās guva traumu – tika saspiesta viena kājiņa, kā rezultātā puisēnam ir  labās kājas plašas traumatiskas hematomas ar mīksto audu bojājumiem, kājas limfas atteces traucējumi, labās pēdas pirkstu nekroze, kombinēta labās pēdas parēze. Viena kājiņa ir garāka par otru un traumas sekas ir jūtamas vēl šodien. 

Mazie brālīši ir īsti cīnītāji, to pierāda smagās dzemdības un ilgais laiks, ko pavadīja slimnīcas inkubatorā, pie elpināšanas aparātiem! Trīs mēnešu vecumā Albertam tika veikta sirsniņas operācija, bet Krišjānim noteikta diagnoze – cerebrālā trieka, redzes problēmas un vājdzirdība.

Abiem dvīņu brālīšiem jau ir 3,5 gadiņi un ļoti nepieciešama rehabilitācija, lai sasniegtu labākos rezultātus. Krišjānim ļoti nepieciešamas audiologopēda nodarbības, Albertam nepieciešamas fizioterapijas nodarbības. Vienas nodarbības cena 25 eiro.

Mazo brālīšu rehabilitāciju var atbalstīt pērkot īpašu #Piparburgers BBQ grila restorānā MUNCH. Tikai martā, no katra pārdotā burgera, 1 EUR nonāks brāļu rehabilitācijai.

Palīdzēsim dvīņu brālīšiem!

Projekts ievietots portālā 01.03.2021

Projekts noslēgts 15.06.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

As One Against Cancer

Palīdzība ārkārtas situācijās

Gaisma mūsu brīvībai!

Klusais eņģelītis

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 422 330.21 €