Follow us Today has already donated 11,416.00 €

Palīdzība dvīņu brālīšiem

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Albertam un Krišjānim nepieciešamā summa saziedota.

Alberts un Krišjānis ir brīnišķīgi dvīņu brālīši no Valmieras. Zēni piedzima priekšlaikus, 25.grūtniecības nedēļā. Alberts svēra tikai 720 gramus, Krišjānis 810 gramus. Alberts dzemdībās guva traumu – tika saspiesta viena kājiņa, kā rezultātā puisēnam ir  labās kājas plašas traumatiskas hematomas ar mīksto audu bojājumiem, kājas limfas atteces traucējumi, labās pēdas pirkstu nekroze, kombinēta labās pēdas parēze. Viena kājiņa ir garāka par otru un traumas sekas ir jūtamas vēl šodien. 

Mazie brālīši ir īsti cīnītāji, to pierāda smagās dzemdības un ilgais laiks, ko pavadīja slimnīcas inkubatorā, pie elpināšanas aparātiem! Trīs mēnešu vecumā Albertam tika veikta sirsniņas operācija, bet Krišjānim noteikta diagnoze – cerebrālā trieka, redzes problēmas un vājdzirdība.

Abiem dvīņu brālīšiem jau ir 3,5 gadiņi un ļoti nepieciešama rehabilitācija, lai sasniegtu labākos rezultātus. Krišjānim ļoti nepieciešamas audiologopēda nodarbības, Albertam nepieciešamas fizioterapijas nodarbības. Vienas nodarbības cena 25 eiro.

Mazo brālīšu rehabilitāciju var atbalstīt pērkot īpašu #Piparburgers BBQ grila restorānā MUNCH. Tikai martā, no katra pārdotā burgera, 1 EUR nonāks brāļu rehabilitācijai.

Palīdzēsim dvīņu brālīšiem!

The Project is placed online on: 01.03.2021

Project completed 15.06.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Cilvēkos ir spēks!

Support for the Ukrainian people

Palīdzība Eleonorai Brukšteinai

Atkārtota palīdzība Dzintrai Treimanei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 746 037.02 €