Seko mums Šodien saziedoti jau 2,830.11 €

Palīdzība Dominikam Vilcānam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Dominikam nepieciešamā summa saziedota.

Dominikam ir 3 gadiņi, un šī gada janvārī puisēnam tika uzstādīta diagnoze – bērnības autisms. Dominiks ir ļoti mīļš puisēns, kas dienas lielāko daļu pavada ar sevi vienatnē – kārto vienā līnijā mantiņas, spēlējas ar akmentiņiem pastaigas laikā, un šķirsta grāmatiņas. Puisēns šobrīd vēl nerunā, bet mamma ļoti gaida dēliņa pirmos vārdiņus. Dominikam ir cerības drīzumā uzsākt bērnudārza gaitas specializētajā bērnudārzā un būt kopā ar citiem vienaudžiem, izglītoties. Mazajam Dominikam ir arī grūtākas dienas, kad sanāk lielāki kreņķi un niķi, ja tiek krasi mainīta puisēna dienas kārtība un notiek izmaiņas ģimenes plānos.

Dominika ģimenē aug vēl viens bērniņš, un mamma ir vienīgā, kas rūpējas par ģimeni. Šobrīd mamma algotu darbu nevar strādāt, jo Dominiks prasa daudz uzmanības un rūpes. Speciālisti Dominikam rekomendē intensīvu trīs mēnešu ABA terapijas kursu, kas izmaksā EUR 3600. Šo kursu laikā puisēns apgūtu pamata sociāli komunikatīvas iemaņas, atdarināšanas, spēļu un pašapkalpošanās prasmes, samazinātu bērna iemaņu atpalicību no vecuma normas, kā arī apmācītu vecākus, kā efektīvi komunicēt ar bērnu un attīstīt viņa prasmes, pielietojot ABA terapijas pamata procedūras. Šādi līdzekļi ģimenei diemžēl nav un mamma vēršas pie mums pēc palīdzības.

Visiem kopā mums izdosies palīdzēt Dominikam!

Projekts ievietots portālā 06.05.2021

Projekts noslēgts 07.06.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Lolitai Jonānei

#Neklusē!

Palīdzība Gunitai Tropiņai

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

946 994.31 €