Follow us Today has already donated 7,343.70 €

Palīdzība Dominikam Vilcānam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Dominikam nepieciešamā summa saziedota.

Dominikam ir 3 gadiņi, un šī gada janvārī puisēnam tika uzstādīta diagnoze – bērnības autisms. Dominiks ir ļoti mīļš puisēns, kas dienas lielāko daļu pavada ar sevi vienatnē – kārto vienā līnijā mantiņas, spēlējas ar akmentiņiem pastaigas laikā, un šķirsta grāmatiņas. Puisēns šobrīd vēl nerunā, bet mamma ļoti gaida dēliņa pirmos vārdiņus. Dominikam ir cerības drīzumā uzsākt bērnudārza gaitas specializētajā bērnudārzā un būt kopā ar citiem vienaudžiem, izglītoties. Mazajam Dominikam ir arī grūtākas dienas, kad sanāk lielāki kreņķi un niķi, ja tiek krasi mainīta puisēna dienas kārtība un notiek izmaiņas ģimenes plānos.

Dominika ģimenē aug vēl viens bērniņš, un mamma ir vienīgā, kas rūpējas par ģimeni. Šobrīd mamma algotu darbu nevar strādāt, jo Dominiks prasa daudz uzmanības un rūpes. Speciālisti Dominikam rekomendē intensīvu trīs mēnešu ABA terapijas kursu, kas izmaksā EUR 3600. Šo kursu laikā puisēns apgūtu pamata sociāli komunikatīvas iemaņas, atdarināšanas, spēļu un pašapkalpošanās prasmes, samazinātu bērna iemaņu atpalicību no vecuma normas, kā arī apmācītu vecākus, kā efektīvi komunicēt ar bērnu un attīstīt viņa prasmes, pielietojot ABA terapijas pamata procedūras. Šādi līdzekļi ģimenei diemžēl nav un mamma vēršas pie mums pēc palīdzības.

Visiem kopā mums izdosies palīdzēt Dominikam!

The Project is placed online on: 06.05.2021

Projekts noslēgts 07.06.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

#Neklusē!

Fulfil a child's dream!

Palīdzība Marekam Stienim

Help the animals

Uzzināt vairāk

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

896 956.69 €