Seko mums Šodien saziedoti jau 12,062.50 €

Palīdzība Dmitrijam Orlovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Nepieciešamā summa ir saziedota un papildus būs iespējams nodrošināt vēl ABA terapijas nodarbības!

Dmitrijs ir 4 gadus vecs puisēns, kuram ir vecāks brālis, mamma un tētis. Dmitrijs bija ļoti gaidīts bērniņš, piedzima dabīgās dzemdībās, un nekas neliecināja par veselības traucējumiem. Dmitrijs pirmo gadiņu attīstījās ļoti labi- ātri sāka teikt pirmos vārdiņus, līdz gada vecumam sāka spert pirmos solīšus. Pēc gada vecuma mamma sāka ievērot, ka notiek Dmitrija regress attīstībā, parādījās problēmas ar līdzsvaru un mazais sāka slikti gulēt. Un tad notika briesmīgākais – Dmitrijam notika epilepsijas lēkme, kuras rezultātā puisēns nonāca slimnīcā un, pateicoties jaunai dakterei rezidentei, tika veikta galvas magnētiskā rezonanse, kas uzrādīja, ka zēnam ir galvā liela cista un ir izveidojusies hidrocefālija – smadzeņu tūska. Puisēns tika operēts nekavējoties. Pēc operācijas atkārtojās epilepsijas lēkmes, bet, lietojot medikamentus, lēkmes ir mazinājušās un šobrīd vairs nav bijušas. Lai arī operācija bija veiksmīga, tomēr sekas Dmitrija veselībā ir jūtamas vēl šodien.

Puisēns ir izteikti jūtīgs, viņam ir problēmas ar uzvedību un savu emociju savaldīšanu. Zēnam ir diagnosticēta neliela garīga atpalicība un atipiskais autisms. Speciālisti Dmitrijam rekomendē intensīvas ABA terapijas nodarbības 5 reizes nedēļā vienu mēnesi un pēc tam 3 reizes nedēļā. Ģimene vēršas pie mums ar palīdzības saucienu, jo nodarbībām kopā gadam nepieciešami EUR 7800, bet ģimenes iekrājumi ir iztērēti Dmitrija veselības uzlabošanā un saglabāšanā. Vienīgais ģimenes apgādnieks ir tētis un šobrīd nav iespējas tikt galā pašu spēkiem.

Palīdzēsim Dmitrijam kopā! Kopā mums izdosies palīdzēt!

Projekts ievietots portālā 22.07.2021

Projekts noslēgts 12.10.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Mūsu smaids ir mūsu spēks

DOD PIECI 2021

Palīdzība Agatai Tretjakai

Palīdzi Pogai izaugt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 606 157.04 €