Follow us Today has already donated 121.00 €

Palīdzība Dmitrijam Orlovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Nepieciešamā summa ir saziedota un papildus būs iespējams nodrošināt vēl ABA terapijas nodarbības!

Dmitrijs ir 4 gadus vecs puisēns, kuram ir vecāks brālis, mamma un tētis. Dmitrijs bija ļoti gaidīts bērniņš, piedzima dabīgās dzemdībās, un nekas neliecināja par veselības traucējumiem. Dmitrijs pirmo gadiņu attīstījās ļoti labi- ātri sāka teikt pirmos vārdiņus, līdz gada vecumam sāka spert pirmos solīšus. Pēc gada vecuma mamma sāka ievērot, ka notiek Dmitrija regress attīstībā, parādījās problēmas ar līdzsvaru un mazais sāka slikti gulēt. Un tad notika briesmīgākais – Dmitrijam notika epilepsijas lēkme, kuras rezultātā puisēns nonāca slimnīcā un, pateicoties jaunai dakterei rezidentei, tika veikta galvas magnētiskā rezonanse, kas uzrādīja, ka zēnam ir galvā liela cista un ir izveidojusies hidrocefālija – smadzeņu tūska. Puisēns tika operēts nekavējoties. Pēc operācijas atkārtojās epilepsijas lēkmes, bet, lietojot medikamentus, lēkmes ir mazinājušās un šobrīd vairs nav bijušas. Lai arī operācija bija veiksmīga, tomēr sekas Dmitrija veselībā ir jūtamas vēl šodien.

Puisēns ir izteikti jūtīgs, viņam ir problēmas ar uzvedību un savu emociju savaldīšanu. Zēnam ir diagnosticēta neliela garīga atpalicība un atipiskais autisms. Speciālisti Dmitrijam rekomendē intensīvas ABA terapijas nodarbības 5 reizes nedēļā vienu mēnesi un pēc tam 3 reizes nedēļā. Ģimene vēršas pie mums ar palīdzības saucienu, jo nodarbībām kopā gadam nepieciešami EUR 7800, bet ģimenes iekrājumi ir iztērēti Dmitrija veselības uzlabošanā un saglabāšanā. Vienīgais ģimenes apgādnieks ir tētis un šobrīd nav iespējas tikt galā pašu spēkiem.

Palīdzēsim Dmitrijam kopā! Kopā mums izdosies palīdzēt!

The Project is placed online on: 22.07.2021

Projekts noslēgts 12.10.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Doctor POGA

For mums with special children

Support special children!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 634 503.66 €