Seko mums Šodien saziedoti jau 10,964.29 €

Palīdzība Dmitrijam Ivanovam

Mērķis: 13 gadus veca zēna rehabilitācija
Gadā nepieciešams: 2000

Diagnoze- agrīns organisks centrālās nervu sistēmas bojājums, labās puses spastiska hemiparēze, simptomātiska epilepsija, vidēji smaga atpalicība.

Slimība saasinājās 2 gadu vecumā. Ar katru gadu kļuva aizvien sliktāk. Ģimene meklēja ārstēšanās iespējas daudzās vietās, bet veselības uzlabojumu nebija.
Kad pirmo reizi bija iespēja iziet rehabilitācijas kursu Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā zēnam uzreiz bija vērojami pozitīvi veselības uzlabojami.
Dmitrijs sāka daudz labāk staigāt, kļuva patstāvīgāks.
Zēns ir trīs reizes apmeklējis rehabilitācijas klīniku Truskavecā. Ar fonda „Ziedot” ziedotāju atbalstu divi rehabilitācijas kursi.
Lai būtu rezultāti ir nepieciešams to darīt regulāri!
Dmitrija rehabilitācijas kursam Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā ir nepieciešams 2000Ls.
Zēns apmeklē speciālo internātskolu. Mācās ar lielu prieku, patīk zīmēt, spēlēt bumbu un lasīt grāmatas.
Dmitrija ģimene ļoti cer uz ziedotāju atsaucību, lai palīdzētu un dotu iespēju zēnam atveseļoties!

2009. gada oktobrī- novembrī Liepājā RIMI un Supernetto veikalos ziedojumu kastītēs Dmitrijam Ivanovam tika saziedoti 1268,93 lati. Paldies visiem ziedotājiem!

Projekts ievietots portālā 24.10.2008., pēdējās izmaiņas 14.01.2010.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Mazi solīši pretī lielajai dzīvei

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Palīdzība Jūlijai Trofimovai

Cilvēkos ir spēks!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 514.67 €