Seko mums Šodien saziedoti jau 1,408.26 €

Palīdzība Diānai Štiļermanei

Mērķis: 9 gadus vecas meitenes rehabilitācija
Gadā nepieciešams: 4411

Diāna ir 9 gadus veca meitenīte ar smagu slimību – bērnu cerebrālo trieku. Spastiska labās puses himiparēze ar kustību traucējumiem kājā. Ir problēmas ar redzi.

Meitenei ļoti patīk zīmēt, spēlēties, klausīties mūziku. Viņa tik ļoti vēlas spēt darīt visu to, ko spēj viņas vienaudži.

Ar ziedotāju atbalstu Diāna izgāja rehabilitācijas kursu ”Vaivaros” un apmeklēja Starptautisko rehabilitācijas klīniku Truskavecā, Ukrainā. Paldies par šo atbalstu!

Ir nepieciešams turpināt ārstēšanos Latvijā un Ukrainā. Tam nepieciešami 4411 lati. Ģimene lūdz palīdzēt ziedotājiem, jo pašiem tam līdzekļu nepietiek.  Diānas vecāki ļoti cer uz ziedotāju atsaucību!

2009. gada oktobrī- novembrī Rīgā RIMI un Supernetto veikalos ziedojumu kastītēs Diānai Štiļermanei tika saziedoti 652,67 lati. Paldies visiem ziedotājiem!

Projekts ievietots portālā 01.06.2009., pēdējās izmaiņas 08.01.2010.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Reinim Ķerim

Palīdzība Evitai Kalniņai

Palīdzība Intai Boterei

Palīdzība Keitai Vītiņai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 059 643.60 €