Seko mums Šodien saziedoti jau 120.00 €

Palīdzība Denīzei Voinickai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Nepieciešamā summa ir saziedota un papildus būs iespējams nodrošināt Denīzei nepieciešamās nodarbības!

Mazajai Denīzei no Talsiem nesen tika uzstādīta diagnoze - bērnības autisms ar izteiktām stereotipijām un negatīvismu, vidēji smagas garīgās atpalicības pakāpi ar izteiktiem uzvedības traucējumiem. Meitenītei ir valodas attīstības aizture, kas saistīta ar intelektuālās attīstības aizturi. Denīzei ir 3 gadiņi un viņai ir dvīņumāsiņa Deizija.

Vecāki ap gada vecumu sāka ievērot, ka Denīzes attīstības temps krasi atšķiras no citiem bērniem un savas dvīņumāsiņas. Denīzes uzvedība ļoti atšķīrās, un pirms dažiem mēnešiem meitenītei sākās uz sevi vērsta agresija. Meitenīte sit sevi ar rokām, ja viņas dienas ritmā kas noiet greizi. Vissmagāk vecākiem ir noraudzīties brīžos, kad Denīzei sākas izteiktas agresijas lēkmes – viņa sit galvu pret sienu, gultu, pret zemi. Tādos brīžos nav iespējams savu bērnu paņemt uz rokām, cieši apskaut, vai samīļot, jo tas izraisa vēl spēcīgāku agresiju gan pret apkārtējiem, gan sevi. Vecāki vairs nevar doties kopīgās pastaigās, pusdienot sabiedriskās vietās, jo Denīzes emocijas var būt ļoti neprognozējamas.

Katra Denīzes lēkme burtiski plosa vecāku sirdis, padara tos vēl bezspēcīgākus. Speciālisti rekomendē nekavējoties uzsākt ABA terapijas nodarbības, kas būtu atbalsts ne tikai meitenītei, bet arī vecākiem. Gadam ABA terapijas nodarbībām nepieciešami 3120 eiro un vecāki lūdz mūsu palīdzību, jo šobrīd viņiem tādu iespēju nav, bet katra diena ir ļoti svarīga Denīzes attīstībai un apmācībai.

Mums kopā jāpalīdz Denīzei! Mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 22.11.2022

Projekts noslēgts 14.12.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Latviešu mūziķi - ukraiņu karavīriem

Dzeramā ūdens attīrīšanas stacija Ukrainai

Bērniem ar autismu

Onkoloģijas pacientiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 072 384.13 €