Follow us Today has already donated 3,295.90 €

Palīdzība Denīzei Voinickai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Nepieciešamā summa ir saziedota un papildus būs iespējams nodrošināt Denīzei nepieciešamās nodarbības!

Mazajai Denīzei no Talsiem nesen tika uzstādīta diagnoze - bērnības autisms ar izteiktām stereotipijām un negatīvismu, vidēji smagas garīgās atpalicības pakāpi ar izteiktiem uzvedības traucējumiem. Meitenītei ir valodas attīstības aizture, kas saistīta ar intelektuālās attīstības aizturi. Denīzei ir 3 gadiņi un viņai ir dvīņumāsiņa Deizija.

Vecāki ap gada vecumu sāka ievērot, ka Denīzes attīstības temps krasi atšķiras no citiem bērniem un savas dvīņumāsiņas. Denīzes uzvedība ļoti atšķīrās, un pirms dažiem mēnešiem meitenītei sākās uz sevi vērsta agresija. Meitenīte sit sevi ar rokām, ja viņas dienas ritmā kas noiet greizi. Vissmagāk vecākiem ir noraudzīties brīžos, kad Denīzei sākas izteiktas agresijas lēkmes – viņa sit galvu pret sienu, gultu, pret zemi. Tādos brīžos nav iespējams savu bērnu paņemt uz rokām, cieši apskaut, vai samīļot, jo tas izraisa vēl spēcīgāku agresiju gan pret apkārtējiem, gan sevi. Vecāki vairs nevar doties kopīgās pastaigās, pusdienot sabiedriskās vietās, jo Denīzes emocijas var būt ļoti neprognozējamas.

Katra Denīzes lēkme burtiski plosa vecāku sirdis, padara tos vēl bezspēcīgākus. Speciālisti rekomendē nekavējoties uzsākt ABA terapijas nodarbības, kas būtu atbalsts ne tikai meitenītei, bet arī vecākiem. Gadam ABA terapijas nodarbībām nepieciešami 3120 eiro un vecāki lūdz mūsu palīdzību, jo šobrīd viņiem tādu iespēju nav, bet katra diena ir ļoti svarīga Denīzes attīstībai un apmācībai.

Mums kopā jāpalīdz Denīzei! Mums izdosies!

The Project is placed online on: 22.11.2022

Project completed 14.12.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For the Hopes of Little Hearts

Dzeramā ūdens attīrīšanas stacija Ukrainai

Stand With Ukraine

Medical Massage

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

3 131 677.81 €