Seko mums Šodien saziedoti jau 3,290.90 €

Palīdzība Denisam Kuprinčikam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Denisam nepieciešamā summa saziedota.

Deniss ir dzīvespriecīgs, aktīvs un kustīgs puisēns. Denisam ir 5 gadi un diagnosticēts bērnības autisms. Mazais aktīvists var stundām ilgi šūpoties šūpolēs, skatīties debesīs un aizmirst par visām pasaules likstām. Puisēnam patīk lekt un mest kūleņus batutā, jo tas viņam dod savu dzīves ritmu, savu dzīves kārtību. Viņš var stundām ilgi spēlēties ar mašīnām un īpaši aizrauties ar ceļazīmju izzināšanu. Ģimenei, kurā ir ienācis bērniņš ar šādu diagnozi, nākas saskarties ar apkārtējo līdzcilvēku neizpratni, novēršanos un tie ir tikai mazākie pārdzīvojumi, jo vajadzīgs liels atbalsts no speciālistiem kā rīkoties sarežģītās situācijās, pielāgoties un rast prieku no ikdienišķām aktivitātēm kopā ar īpašu bērnu.

Ar līdzcilvēku atbalstu Deniss uzsāka ABA terapijas nodarbības un spēj jau pateikt pirmos maģiskos vārdus – mamma un tētis. Puisēns spēj pateikt pirmās zilbes no vārdiem. Gan speciālisti, gan ģimene saprot, ka tieši šobrīd ir īstais brīdis neapstāties un turpināt strādāt. Denisam ļoti nepieciešamas ABA terapijas nodarbības, kuras šobrīd ģimenei nav pa kabatai un tā lūdz mūsu palīdzību. Palīdzēsim Denisam apmeklēt ABA terapijas nodarbības, kas kopā 6 mēnešiem izmaksā 4800 eiro, no kuriem 1738.50 eiro jau ir pieejami no 2021. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2022. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 3061.50 eiro.

Padarīsim Denisa un viņa ģimenes dienas gaišākas ar to, ka esam līdzās un palīdzam! Deniss to jūt un ir ļoti pateicīgs!

 

Projekts ievietots portālā 14.01.2022

Projekts noslēgts 06.04.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība sirmgalvjiem

Palīdzība Damiram Paeglem

Labas Ziņas*

Savvaļas bites Ukrainas armijai!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 131 672.81 €