Follow us Today has already donated 1,315.00 €

Palīdzība Denisam Kuprinčikam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Denisam nepieciešamā summa saziedota.

Deniss ir dzīvespriecīgs, aktīvs un kustīgs puisēns. Denisam ir 5 gadi un diagnosticēts bērnības autisms. Mazais aktīvists var stundām ilgi šūpoties šūpolēs, skatīties debesīs un aizmirst par visām pasaules likstām. Puisēnam patīk lekt un mest kūleņus batutā, jo tas viņam dod savu dzīves ritmu, savu dzīves kārtību. Viņš var stundām ilgi spēlēties ar mašīnām un īpaši aizrauties ar ceļazīmju izzināšanu. Ģimenei, kurā ir ienācis bērniņš ar šādu diagnozi, nākas saskarties ar apkārtējo līdzcilvēku neizpratni, novēršanos un tie ir tikai mazākie pārdzīvojumi, jo vajadzīgs liels atbalsts no speciālistiem kā rīkoties sarežģītās situācijās, pielāgoties un rast prieku no ikdienišķām aktivitātēm kopā ar īpašu bērnu.

Ar līdzcilvēku atbalstu Deniss uzsāka ABA terapijas nodarbības un spēj jau pateikt pirmos maģiskos vārdus – mamma un tētis. Puisēns spēj pateikt pirmās zilbes no vārdiem. Gan speciālisti, gan ģimene saprot, ka tieši šobrīd ir īstais brīdis neapstāties un turpināt strādāt. Denisam ļoti nepieciešamas ABA terapijas nodarbības, kuras šobrīd ģimenei nav pa kabatai un tā lūdz mūsu palīdzību. Palīdzēsim Denisam apmeklēt ABA terapijas nodarbības, kas kopā 6 mēnešiem izmaksā 4800 eiro, no kuriem 1738.50 eiro jau ir pieejami no 2021. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2022. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 3061.50 eiro.

Padarīsim Denisa un viņa ģimenes dienas gaišākas ar to, ka esam līdzās un palīdzam! Deniss to jūt un ir ļoti pateicīgs!

 

The Project is placed online on: 14.01.2022

Project completed 06.04.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Atkārtota palīdzība Normundam Saulem

For the Hopes of Little Hearts

Emociju stāsts

Palīdzība plūdos cietušajiem Jēkabpilī

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

402 903.83 €