Seko mums Šodien saziedoti jau 2,033.74 €

Palīdzība Demidam Purvinskim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Demidam nepieciešamā summa saziedota.

Demids ir 6 gadus vecs zēns no Daugavpils. Ar Demida dzīvesstāstu vēlas dalīties un lūgt palīdzību puisēna mamma. Demidam ir smagi autiskā spektra traucējumi un Villerbranda slimība, kas izpaužas kā asins recēšanas traucējumi. Puisēns ir vienīgais bērniņš, mamma Demidu audzina viena. Ikdiena ir smaga, un mamma nevar strādāt algotu darbu, jo dēls jāpieskata visu diennakti. Demids neatsaucas uz savu vārdu, nerunā, nespēlējas ar citiem bērniem, dzīvo savā, noslēgtā pasaulē. Zēns ir pieradis dzīvot pēc sava dienas plāna un grafika, katra nobīde puisēnam rada stresu, agresiju un uzbudināmību. Demids ļoti krasi uztver skaļus trokšņus un tas zēnu izsit no līdzsvara.

Demidam ļoti patīk ūdens, zīmēt savā nodabā, ilgi šūpoties. Puisēns apmeklē specializēto bērnudārzu.

Lai varētu palīdzēt Demidam, visi speciālisti rekomendē ABA terapiju un regulāras logopēda nodarbības, kas varētu veiksmīgi sakārtot puisēna ikdienu, runas attīstību, komunikāciju, mācīties veidot sadarbību ar citiem. ABA terapija palīdzētu arī Demida mammai vairāk izprast dēlu un palīdzēt. Šīs speciālistu nodarbības ir dārgas, un mamma to nevar atļauties. Viņa lūdz mūsu palīdzību ABA un logopēda terapijas nodarbību apmaksai gada garumā, kas kopā izmaksā 4800 eiro.

Palīdzēsim Demidam un iepriecināsim viņa mammu! Kopā mums ir spēks!

Projekts ievietots portālā 05.08.2020

Projekts noslēgts 05.11.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Suns- vairāk kā draugs

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Palīdzība Milai un Nikolajam Grohoļskiem

Palīdzība Kristeram Spandegam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 184 242.61 €