Follow us Today has already donated 2,055.63 €

Palīdzība Demidam Purvinskim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Demidam nepieciešamā summa saziedota.

Demids ir 6 gadus vecs zēns no Daugavpils. Ar Demida dzīvesstāstu vēlas dalīties un lūgt palīdzību puisēna mamma. Demidam ir smagi autiskā spektra traucējumi un Villerbranda slimība, kas izpaužas kā asins recēšanas traucējumi. Puisēns ir vienīgais bērniņš, mamma Demidu audzina viena. Ikdiena ir smaga, un mamma nevar strādāt algotu darbu, jo dēls jāpieskata visu diennakti. Demids neatsaucas uz savu vārdu, nerunā, nespēlējas ar citiem bērniem, dzīvo savā, noslēgtā pasaulē. Zēns ir pieradis dzīvot pēc sava dienas plāna un grafika, katra nobīde puisēnam rada stresu, agresiju un uzbudināmību. Demids ļoti krasi uztver skaļus trokšņus un tas zēnu izsit no līdzsvara.

Demidam ļoti patīk ūdens, zīmēt savā nodabā, ilgi šūpoties. Puisēns apmeklē specializēto bērnudārzu.

Lai varētu palīdzēt Demidam, visi speciālisti rekomendē ABA terapiju un regulāras logopēda nodarbības, kas varētu veiksmīgi sakārtot puisēna ikdienu, runas attīstību, komunikāciju, mācīties veidot sadarbību ar citiem. ABA terapija palīdzētu arī Demida mammai vairāk izprast dēlu un palīdzēt. Šīs speciālistu nodarbības ir dārgas, un mamma to nevar atļauties. Viņa lūdz mūsu palīdzību ABA un logopēda terapijas nodarbību apmaksai gada garumā, kas kopā izmaksā 4800 eiro.

Palīdzēsim Demidam un iepriecināsim viņa mammu! Kopā mums ir spēks!

The Project is placed online on: 05.08.2020

Projekts noslēgts 05.11.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

DOD PIECI

Palīdzība Danilam Bespalovam

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Mummy, I love you!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 165 549.21 €