Seko mums Šodien saziedoti jau 15.00 €

Palīdzība Deividam Grisenko

Sirsnīgs paldies ziedotājiem, Deividam nepieciešamā summa ir saziedota.

Deividam ir 24 gadi, viņš ar sievu un 3 gadus veco meitiņu dzīvo Talsu novada Stendē. Deividam kopš dzimšanas ir bērnu cerebrālā trieka, viņš nespēj pats staigāt, pārvietojas ratiņkrēslā.

Deivids dzīvo daudzdzīvokļu mājas pirmajā stāvā, kur nedaudzie pakāpieni ir Deivida spēkiem nepārvarama vieta. Viņš tikai nedaudz spēj pats nostāvēt kājās, arī uzkāpt pa kāpnēm, ja ir kāds, kas palīdz un stingri atbalsta. Lai tiktu ārpus mājas, sievai viņš stingri jābalsta vai jāstumj ar ratiem pa kāpnēm. Tas ir fiziski smagi, tādēļ risinājums ir kāpņu pacēlēja uzstādīšana, kura izmaksas ir 5818.87 eiro. 3500 eiro apmaksās pašvaldība, bet Deividam pašam jāmaksā 2318.87 eiro. Šādu summu Deivids no sava invaliditātes pabalsta apmaksāt nevar, tādēļ viņš lūdz līdzcilvēku palīdzību, lai viņam būtu iespēja pašam tikt ārpus mājās. Tāpat Deividam nepieciešama palīdzība rehabilitācijas apmaksai līdz pat 644 eiro apmērā rehabilitācijas centrā Jaunķemeri. 

Palīdzēsim Deividam!

Projekts ievietots portālā 10.07.2020

Projekts noslēgts 30.07.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Dāvim Lambertam

Atbalsts Ralfam Kalniņam

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība dzīvniekiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

828 661.35 €