Follow us Today has already donated 2,475.74 €

Palīdzība Deividam Grisenko

Sirsnīgs paldies ziedotājiem, Deividam nepieciešamā summa ir saziedota.

Deividam ir 24 gadi, viņš ar sievu un 3 gadus veco meitiņu dzīvo Talsu novada Stendē. Deividam kopš dzimšanas ir bērnu cerebrālā trieka, viņš nespēj pats staigāt, pārvietojas ratiņkrēslā.

Deivids dzīvo daudzdzīvokļu mājas pirmajā stāvā, kur nedaudzie pakāpieni ir Deivida spēkiem nepārvarama vieta. Viņš tikai nedaudz spēj pats nostāvēt kājās, arī uzkāpt pa kāpnēm, ja ir kāds, kas palīdz un stingri atbalsta. Lai tiktu ārpus mājas, sievai viņš stingri jābalsta vai jāstumj ar ratiem pa kāpnēm. Tas ir fiziski smagi, tādēļ risinājums ir kāpņu pacēlēja uzstādīšana, kura izmaksas ir 5818.87 eiro. 3500 eiro apmaksās pašvaldība, bet Deividam pašam jāmaksā 2318.87 eiro. Šādu summu Deivids no sava invaliditātes pabalsta apmaksāt nevar, tādēļ viņš lūdz līdzcilvēku palīdzību, lai viņam būtu iespēja pašam tikt ārpus mājās. Tāpat Deividam nepieciešama palīdzība rehabilitācijas apmaksai līdz pat 644 eiro apmērā rehabilitācijas centrā Jaunķemeri. 

Palīdzēsim Deividam!

The Project is placed online on: 10.07.2020

Projekts noslēgts 30.07.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Vladislavam Lazučonokam

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Palīdzība Renāram Šteinam

Doctor POGA

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 184 684.61 €