Seko mums Šodien saziedoti jau 425.00 €

Palīdzība Dāvīdam un Damiram Daņiloviem

Sirsnīgs paldies visem ziedotājiem! Dāvīdam un Damiram nepieciešamā summa ir saziedota.

Mūsu palīdzība ļoti nepieciešama 4 gadus jauniem dvīņu puikām Damiram un Dāvīdam no Rēzeknes. Brālīši pasaulē ienāca priekšlaikus - 31.grūtniecības nedēļā. Jau no pirmajām dienām bērniņiem bija veselības problēmas un grūtības. Mazajam Damiram apstājās sirsniņa, un viņš nonāca reanimācijā. Viņam līdz šim brīdim jālieto zāles un jābūt ārstu uzraudzībā. Jau no pašām pirmajām dzimšanas dienām vecāki drosmīgi cīnās par dēliņu veselību.

Divu gadu vecumā vecāki pamanīja, ka brālīšu attīstība nenotiek kā citiem viņu vecuma bērniņiem. Zēniem pazuda runa, un viņi neveidoja acu kontaktu ar tuviniekiem, parādījās agresijas un dusmu lēkmes. Damirs un Dāvīds neklausīja vecākus, neatsaucās uz saviem vārdiem. Pēc ilgstošām pārbaudēm abiem dvīnīšiem tika uzstādīta diagnoze – autisms. Nav aprakstāms vecāku izmisums un pārdzīvojums, jo ar šādu diagnozi jāsadzīvo visu turpmāko dzīvi, jābūt blakus, jārūpējas, jābūt pacietīgiem un nepārtraukti jāapmeklē speciālās nodarbības. Damirs un Dāvīds līdz šim brīdim regulāri apmeklē ABA terapiju,un speciālisti rekomendē nodarbības nepārtraukt, jo jau ir sasniegts labs progress. Abiem brālīšiem ļoti nepieciešamas ABA terapijas nodarbības, bet tam ir nepieciešami lieli līdzekļi, ko ģimene šobrīd nevar atļauties. ABA terapijas nodarbībām gadam nepieciešami 7680 eiro

Kopā mēs varam palīdzēt Damiram un Dāvīdam! Palīdzēsim kopā!  

Projekts ievietots portālā 04.12.2023

Projekts noslēgts 05.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Smagi un nedziedināmi slimiem cilvēkiem

Pirms lido, iestādi koku!

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzība Miķelim Audzeram

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 781 303.54 €