Seko mums Šodien saziedoti jau 8,108.00 €

Palīdzība Dāvidam Isajevam

Sirsnīgs paldies par ziedojumiem un palīdzību mazajam Dāvidam. Nepieciešamā naudas summa ir saziedota.

Dāvids ir nepilnus 2 gadus vecs vecs zēns no Daugavpils. Zēnam piedzimstot, tika konstatēts, ka viņš dzemdību laikā, skābekļa trūkuma dēļ, guvis smagu smadzeņu traumu. Nebija aizdomu par sarežģījumiem un bērna veselības problēmām, jo grūtniecība noritēja labi un tika gaidīts vesels mazulis.

Dāvida mamma nekavējoties uzsāka aktīvu bērna rehabilitāciju. Dāvids saņēma konsultāciju un rehabilitāciju Sankt-Pēterburgā, mamma izgāja Vojta terapijas apmācību kursu Čehijā. Katru dienu fizioterapeits veica nodarbības ar bērnu. Taču, diemžēl, minētā rehabilitācija nedeva vēlamo rezultātu. Dāvida mamma nepadevās un meklēja citus veidus bērna rehabilitācijai.

Kad zēnam bija 9,5 mēneši, tika uzsākta rehabilitācija mājas apstākļos pēc mājas neirorehabilitācijas programmas, ko Latvijā īsteno biedrība Dižvanagi. Vienu programmas kursu apmaksāja pati ģimene, otrs bija iespējams, pateicoties ziedotāju atsaucībai. 

Pirms mājas neirorehabilitācijas programmas uzsākšanas Dāvida stāvoklis bija ļoti smags – bērns uzvedās kā akls, gulēja, pagriežot galvu pa kreisi, ne par ko neizrādīja interesi, elpoja bieži un sekli, tādēļ bērns bieži guva augšējo elpceļu infekcijas. Roku un kāju kustības bija neaktīvas, kāju jūtīgums bija vājš, tādēļ bērns nevarēja pārvelties, rāpot. Nebija ēstgribas, nekad neprasīja ēst. Ķermeņa krampji ar katru dienu pastiprinājās.

Dāvida mamma ir ļoti uzņēmīga strādājot ar savu bērnu. Dāvids ir ļoti pacietīgs un mērķtiecīgs bērns, cītīgi pilda programmas  vingrinājumus, kuri ilgst 11-12 stundas diennaktī. Ģimene var lepoties ar īsā laika posmā sasniegtajiem rezultātiem. Dāvidam vairs nav ķermeņa krampju, uzlabojās ēstgriba, normalizējās elpošana. Vērojami uzlabojas Dāvida redze. Dāvida dzirde tagad atbilst vecumam (viņš saprot apmēram 50 vārdus). Dāvidam ļoti patīk rāpot pa slīpo virsmu – kalniņu, viņš spēj atbalstīties uz rokām.

2014.gada jūnijā Dāvida mamma apmeklēja ASV klīnikas "The Institutes for the Achievement of Human Potential" kursu - „Ko darīt, ja Jūsu bērnam ir smadzeņu bojājums”, kas notika Maskavā. Ņemot vērā Dāvida sasniegumus un viņa mammas apņēmību, viņi tika uzaicināti atbraukt uz ASV jau šī gada augustā, lai veiktu Dāvida padziļinātu izmeklēšanu un sastādītu bērna attīstības programmu nākamajiem 6 mēnešiem, kas faktiski ir Latvijā uzsāktā darba turpinājums. 

Ar radu un draugu atbalstu ir iegādātas avio biļetes. Nepieciešams atbalsts, lai segtu maksu pare izmeklējumiem, 3 dienu konsultācijas, jaunas programmas sastādīšanas izmaksas un viesnīcas apmaksu uzturēšanās laikā klīnikā ASV. Kopā nepieciešami 3640 eiro.  
Dāvidam un viņa mammai ir apņēmība, cerība un ticība jauniem panākumiem.

Palīdzēsim Dāvidam!


Projekts ievietots portālā 16.07.2014

Projekts noslēgts 11.08.2014

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Strāvas ģeneratori Ukrainai

Klusais eņģelītis

Apģērbsim ukraiņu aizstāvjus!

Mazo sirsniņu cerības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 854 609.00 €