Seko mums Šodien saziedoti jau 115.00 €

Palīdzība Dastinam Robertam Pigožņam

Mūsu palīdzība steidzami nepieciešama Dastinam Robertam, kuram pirms 7 gadiem tika atklāts kaulu audzējs labās rokas lāpstiņā. Ar valsts un ziedotāju atbalstu Dastins pārcieta operāciju un vairākus ķīmijterapijas kursus Vācijas klīnikā. Puisis audzēju uzvarēja un atgriezās dzīvē, uzsāka spēlēt basketbolu un pabeidza vidusskolu Spānijā, kur uz laiku bija pārcēlušies kopā ar mammu. Pandēmija darīja savu un liktenis bija lēmis, ka Dastins atgriezās Latvijā, lai turpinātu dzīvot šeit. Vasaras nogalē jaunietis, spēlējot basketbolu neveiksmīgi, pagrieza roku, un sajuta klikšķi un sākās mežonīgas sāpes. Uztraucoties par pagātnes diagnozi, Dastins devās uz Vācijas klīniku pie sava ārstējošā profesora uz konsultāciju. Dastinam tika veikta magnētiskā rezonanse, kur atklājās tumšs sabiezējums operētā kaula rajonā. Dastinam tika noteikta kārtējā histoloģijas operācija, kura notika 21.10.2021. Operācijas izmaksas tika segtas ar ziedotāju palīdzību. Par ko  Dastins un Dastina mamma ir ļoti pateicīgi ziedotājiem par sirsnību un iejūtību. Bet, diemžēl, Dastina dzīvē atkal ir iestājies sarežģīts periods un viņš lūdz mūsu palīdzību. Ilgu analīžu pētīšanas un analizēšanas rezultātā, no Vācijas ir atnācis Histoloģijas rezultāts, tas nav nāvējošs, bet Dastina veselībai atkal ir drauds. Ir atklāta radiosarkoma, kas ir ļoti reta. Pognozes ir optimistiskas, bet ceļš būs ilgs un grūts. Dastinam ir nepieciešama operācija un rekonstrukcija vai nu ar modulāro onkoprotēzi, vai ar lokālo starpliku.

Nolikti ir arī ķīmijterapijas kursi, bet pozitīvi ir tas, ka tālākā āstēšanas kārtība būs izskatāma pēc lokālās operācijas. Operācija ir ļoti sarežģīta, jo iejaukšanās būs 2013. gada. operētajā rokā, kur bija veikta pilnīga lāpstiņas rezekcija un daļēja atslēgas kaula un rokas garā kaula rezekcija. Bet, prognozes ir cerīgas, jo iet runa par rokas saglabāšanu. Dastinam palīdzība ir nepieciešama profesora honorāra segšanai un individuālās protēzes izgatavošanā un implantēšanā, kā arī rokas rehabilitācijai, kam kopā nepieciešami 43600 eiro. Dastins un Dastina mamma lūdz mūsu palīdzību, jo iespējas samaksāt pašiem nav. Dastins ļoti cer un paļaujas uz mūsu atbalstu. Pozitīvi ir tas, ka Dastins ir spēka pilns un ir gatavs arī šoreiz izcīnīt šo cīņu!

Dastins lūdz mūsu atbalstu. Kopā mums izdosies palīdzēt!

 

Projekts ievietots portālā 28.12.2021

Projekts noslēgts 20.01.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Kārlim Miesniekam

Atkārtota palīdzība Guntim Žeperim

Palīdzība Raitim Garozam

Palīdzība Darinai Trukšanei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

7 152 762.48 €