Follow us Today has already donated 202,566.26 €

Palīdzība Dastinam Robertam Pigožņam

Mūsu palīdzība steidzami nepieciešama Dastinam Robertam, kuram pirms 7 gadiem tika atklāts kaulu audzējs labās rokas lāpstiņā. Ar valsts un ziedotāju atbalstu Dastins pārcieta operāciju un vairākus ķīmijterapijas kursus Vācijas klīnikā. Puisis audzēju uzvarēja un atgriezās dzīvē, uzsāka spēlēt basketbolu un pabeidza vidusskolu Spānijā, kur uz laiku bija pārcēlušies kopā ar mammu. Pandēmija darīja savu un liktenis bija lēmis, ka Dastins atgriezās Latvijā, lai turpinātu dzīvot šeit. Vasaras nogalē jaunietis, spēlējot basketbolu neveiksmīgi, pagrieza roku, un sajuta klikšķi un sākās mežonīgas sāpes. Uztraucoties par pagātnes diagnozi, Dastins devās uz Vācijas klīniku pie sava ārstējošā profesora uz konsultāciju. Dastinam tika veikta magnētiskā rezonanse, kur atklājās tumšs sabiezējums operētā kaula rajonā. Dastinam tika noteikta kārtējā histoloģijas operācija, kura notika 21.10.2021. Operācijas izmaksas tika segtas ar ziedotāju palīdzību. Par ko  Dastins un Dastina mamma ir ļoti pateicīgi ziedotājiem par sirsnību un iejūtību. Bet, diemžēl, Dastina dzīvē atkal ir iestājies sarežģīts periods un viņš lūdz mūsu palīdzību. Ilgu analīžu pētīšanas un analizēšanas rezultātā, no Vācijas ir atnācis Histoloģijas rezultāts, tas nav nāvējošs, bet Dastina veselībai atkal ir drauds. Ir atklāta radiosarkoma, kas ir ļoti reta. Pognozes ir optimistiskas, bet ceļš būs ilgs un grūts. Dastinam ir nepieciešama operācija un rekonstrukcija vai nu ar modulāro onkoprotēzi, vai ar lokālo starpliku.

Nolikti ir arī ķīmijterapijas kursi, bet pozitīvi ir tas, ka tālākā āstēšanas kārtība būs izskatāma pēc lokālās operācijas. Operācija ir ļoti sarežģīta, jo iejaukšanās būs 2013. gada. operētajā rokā, kur bija veikta pilnīga lāpstiņas rezekcija un daļēja atslēgas kaula un rokas garā kaula rezekcija. Bet, prognozes ir cerīgas, jo iet runa par rokas saglabāšanu. Dastinam palīdzība ir nepieciešama profesora honorāra segšanai un individuālās protēzes izgatavošanā un implantēšanā, kā arī rokas rehabilitācijai, kam kopā nepieciešami 43600 eiro. Dastins un Dastina mamma lūdz mūsu palīdzību, jo iespējas samaksāt pašiem nav. Dastins ļoti cer un paļaujas uz mūsu atbalstu. Pozitīvi ir tas, ka Dastins ir spēka pilns un ir gatavs arī šoreiz izcīnīt šo cīņu!

Dastins lūdz mūsu atbalstu. Kopā mums izdosies palīdzēt!

 

The Project is placed online on: 28.12.2021

Project completed 20.01.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Support special children!

Atbalstīsim Ukrainas studentus, pasniedzējus, zinātniekus!

Palīdzība Irinai Bērziņai

Latvian hunters to protect Ukraine!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

7 747 226.80 €