Seko mums Šodien saziedoti jau 705.00 €

Palīdzība Dārtai Strazdiņai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Dārtai nepieciešamā summa saziedota.

Mazajai Dārtai ir 5 gadiņi, un viņai ir uzstādīta diagnoze – bērnu cerebrālā trieka. Katra diena mazulītei ir izaicinājumiem pilna, jo viņas mērķis ir sākt staigāt. Meitenītei ir liela un draudzīga ģimene, kurā aug 5 bērni. Dārtas ikdiena ir bērnudārzs, kas tiek apmeklēts kopā ar asistenti. Meitenīte uz bērnudārzu dodas ar lielu prieku, jo katrs mirklis kopā ar vienaudžiem dāvā viņai lielu prieku. Dārta cītīgi apgūst dažādas prasmes, un kopā ar ģimeni par to priecājas, kā arī regulāri apmeklē intensīvu rehabilitāciju. Pēc katra šāda kursa gan meitenīte, gan viņas ģimene redz uzlabojumus un uzrāvienu fiziskajā attīstībā. Dārtas sasniegumi ir arī ģimenes sasniegumi!

Speciālisti rekomendē Dārtai veikt operāciju abām kājām pēc Ulzibat metodes. Pēc šīs operācijas būtiski samazināsies kāju spastika jeb stīvums, un Dārta varēs intensīvāk vingrot un pietuvoties savam lielajam mērķim – sākt staigāt. Operācijas izmaksas ir 1627eiro un meitenītes ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim Dārtiņai ātrāk sasniegt savus sapņus! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 13.10.2021

Projekts noslēgts 14.10.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzība dzīvniekiem

Uzzināt vairāk

Palīdzam brīnumiem notikt

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 850 743.64 €