Follow us Today has already donated 11,731.00 €

Palīdzība Dārtai Strazdiņai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Dārtai nepieciešamā summa saziedota.

Mazajai Dārtai ir 5 gadiņi, un viņai ir uzstādīta diagnoze – bērnu cerebrālā trieka. Katra diena mazulītei ir izaicinājumiem pilna, jo viņas mērķis ir sākt staigāt. Meitenītei ir liela un draudzīga ģimene, kurā aug 5 bērni. Dārtas ikdiena ir bērnudārzs, kas tiek apmeklēts kopā ar asistenti. Meitenīte uz bērnudārzu dodas ar lielu prieku, jo katrs mirklis kopā ar vienaudžiem dāvā viņai lielu prieku. Dārta cītīgi apgūst dažādas prasmes, un kopā ar ģimeni par to priecājas, kā arī regulāri apmeklē intensīvu rehabilitāciju. Pēc katra šāda kursa gan meitenīte, gan viņas ģimene redz uzlabojumus un uzrāvienu fiziskajā attīstībā. Dārtas sasniegumi ir arī ģimenes sasniegumi!

Speciālisti rekomendē Dārtai veikt operāciju abām kājām pēc Ulzibat metodes. Pēc šīs operācijas būtiski samazināsies kāju spastika jeb stīvums, un Dārta varēs intensīvāk vingrot un pietuvoties savam lielajam mērķim – sākt staigāt. Operācijas izmaksas ir 1627eiro un meitenītes ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim Dārtiņai ātrāk sasniegt savus sapņus! Kopā mums izdosies!

The Project is placed online on: 13.10.2021

Project completed 14.10.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For mums with special children

Twitter convoy for Ukraine

Nedziedināmi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzība Normundam Saulem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 746 352.02 €