Follow us Today has already donated 5,739.70 €

Palīdzība Dārtai Danijai Kalniņai

Paldies! Nepieciešamā summa ir saziedota!

Dārtai Danijai no Rīgas ir 20 gadi. Meitenei kopš dzimšanas ir smagi funkcionāli un psihiski traucējumi, noteikta 1.grupas invaliditāte. Pirms gada Dārta pabeidza mācības. Šobrīd viņa vairāk laika pavada mājās, jo gaida rindā uz dienas aprūpes centru. Ikdienā viņa liek puzles un dodas garās pastaigās ar mammu un 13 gadus veco māsu.

Dārtai ir nepieciešama zobu labošana. Smagās diagnozes dēļ, Dārtai pat nav iespējams uztaisīt rentgenu, tāpēc nav zināms, cik lielas ir zobu problēmas. Ārsti ir nozīmējuši, ka rentgens, kā arī zobu labošana un raušana iespējama tikai vispārējā narkozē. 2 stundas narkozes vien izmaksā 350 eiro, tādējādi kopā šāda ārsta vizīte var izmaksāt līdz pat 1000 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēl viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

Palīdzēsim Dārtai! 

The Project is placed online on: 20.12.2023

Project completed 22.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Initai Lūkai

Palīdzība Reinim Ķerim

Before you fly, plant a tree!

For the victory of Ukraine!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 950 674.30 €