Seko mums Šodien saziedoti jau 165.00 €

Palīdzība Darinai Trukšanei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Darinai nepieciešamā summa saziedota.

Darinai no Rīgas ir 5 gadi. Darina ir ļoti gudrs un ārkārtīgi sirsnīgs bērns. Viņai ļoti patīk garas pastaigas gar jūru un mežu, apmeklēt baseinu. Darina ar prieku dodas uz bērnudārzu. Meitenītei kopš 1,5 gada vecuma ir uzstādīta ļoti smaga diagnoze – bērnības autisms. Aizdomas par autisma diagnozi mammai radās jau pirms Darina sasniedza 2 gadiņus. Meitenītei ļoti atpalika runas attīstība. Darina neatbildēja uz vecāku uzdotajiem jautājumiem un ļoti noslēdzās sevī. Katru dienu Darina burtiski ieslīdzēja savā iedomu pasaulē un reti izrādīja interesi par notiekošo pasaulē.

Vecākiem Darinas diagnoze sākotnēji bija kā nāves spriedums, bet viņiem pietika spēks saņemties un rīkoties. Kā saka, paši vecāki – autisma diagnoze nav izārstējama, bet to var koriģēt ar visaptverošu pieeju un daudzu speciālistu iesaisti. Darinas ģimenes ceļš uz iekļaušanos sākās 2,6 gadu vecumā ar neiropsihologa apmeklējumu un ABA terapijas uzsākšanu. Darbs pie speciālistiem vainagojās ar rezultātiem un Darina jau 3 gadu vecumā varēja pateikt atsevišķus vārdus, izrāda sapratni uz ģimenes komunikāciju ikdienā. Darina ABA terapiju turpina, un ģimene tic, ka ar laiku būs vēl lielāki sasniegumi.

Nesen Darinai bija iespēja apmeklēt 10 valsts apmaksātas ergoterapijas nodarbības, kuru laikā meitenītei izveidojās ļoti laba sadarbība ar speciālisti. Šo nodarbību laikā Darina iemācījās daudzas pašapkalpošanās lietas, kas meitenei ir liels sasniegums. Darinai ergoterapijas nodarbības ir jāturpina, bet valsts finansējums ir beidzies. Lai būtu būtiski sasniegumi un uzlabojumi Darinas pašapkalpošanās prasmēs, nepieciešamas nodarbības 3 reizes nedēļā, kas gadā sastāda ievērojamu summu 4320 eiro Darinas ģimene lūdz mūsu atbalstu, jo šobrīd līdzekļu nepietiek, jo vajadzības meitiņai ir ļoti daudz.

Palīdzēsim Darinai sasniegt jaunus mērķus un virsotnes! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 31.05.2022

Projekts noslēgts 05.07.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Snaiperšautenes Ukrainas aizsardzībai

Palīdzība Andrejam Mišurinskiham

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

Ārstnieciskā masāža

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 097 896.77 €