Seko mums Šodien saziedoti jau 575.00 €

Palīdzība Danilam Bespalovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Danilam nepieciešamā summa ir saziedota un ABA terapija tiks nodrošināta ilgākam laika posmam!

Danils ir ļoti gaidīts bērniņš un grūtniecības laikā nekas neliecināja par to, ka atklāsies kas tāds, kas izmainīs visu ģimenes dzīvi. Danils dzima dvīņu dzemdībās plānotā ķeizargriezienā. Agrīnā psihomotorā attīstība zēnam noritēja bez īpatnībām. Līdz 1 gada 5 mēnešu vecumam zēns jau sāka teikt pirmos vārdus (mamma, papa, baba, ņam-ņam u.tml.). 2 gadu un 5 mēnešu vecumā zēns pārstāja runāt, palika agresīvs, nespēlējās un nekomunicēja ar citiem bērniem. Zēnam tika uzstādīta diagnoze – autiska spektra traucējumi.

Danils dzīvo savā pasaulē, viņu nevar atstāt vienu, jo viņš neapzinās savas uzvedības sekas. Zēns komunikācijā izmanto tikai dažus vārdus, savas vēlmes izsaka ņemot mammu pie rokas un velkot klāt pie vēlamā priekšmeta.

Šobrīd Danilam ir vienpadsmit  gadi. Ikdienā zēns apmeklē Rīgas 71.vidusskolas rehabilitācijas centru.  Danils ir noslēdzies, ar citiem nekontaktē, dzīvo savā pasaulē.

Danila vecāki apmaksā dēlam nodarbības pie logopēda un delfīnterapiju Minskā.

Valodas, uzvedības un komunikācijas mācīšanai, neirologs rekomendē ABA terapijas nodarbības. Šī terapija palīdz uzlabot zēna valodu, uztvert un sazināties ar apkārtējo pasauli. Korektē Danila uzvedību, lai zēns varētu pielāgoties apkārtējai videi. ABA terapija palīdz arī vecākiem pareizi uzvesties ar savu bērnu, kā labāk saprast vienam otru.

Danilam rekomendētas intensīvas nodarbības 5 reizes nedēļā 1 mēneša garumā, pēc tam 2 reizes nedēļā 11 mēnešu garumā. Tam nepieciešami 3600 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav, jo strādā tikai tētis.

Palīdzēsim Danilam!

Projekts ievietots portālā 04.04.2018

Projekts noslēgts 02.05.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atvērt bērniem pasauli!

Dakteris Poga

Piepildi bērniņa sapni!

Mazo sirsniņu cerības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

715 326.64 €