Seko mums Šodien saziedoti jau 2,225.00 €

Palīdzība Danielam, Gabrielai un Namejam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Danielam, Gabrielai un Namejam nepieciešamā summa saziedota.

Danielam, Gabrielai un Namejam ir ļoti nepieciešama mūsu palīdzība, jo visiem vienas ģimenes bērniem diagnosticēts bērnības autisms. Danielam ir 6 gadi, Gabrielai 3 gadi, un Namejam 2 gadi. Lai arī visiem trim ir vienāda diagnoze, katrs bērniņš ir ar savu raksturu un temperamentu.

Vecākais Daniels ir ļoti nosvērts, kopā ar asistentu apmeklē bērnudārzu. Daniela ikdienā pēc bērnudārza ir neskaitāmas attīstošās nodarbības – ABA terapija, smilšu terapija, mūzikas terapija, ergoterapija, Montesori istaba, kā arī audiologopēds un fizioterapija. Lai arī tiek ieguldīts milzīgs darbs, Daniela attīstībā – progress notiek ļoti lēni un darbs jāturpina.

Gabrielai ir 3 gadiņi. Meitenīte runā tikai savā valodiņā. Mamma ļoti gaida, kad mazulīte pateiks pirmo vārdiņu un ļoti cer, kas tas būs “mamma”. Māsiņa ļoti laicīgi sāka apmeklēt ABA terapijas nodarbības, tāpēc spēj arī nerunājot visu norādīt ar rociņu, spēj noturēt acu kontaktu, spēj mazliet ilgāk noturēt uzmanību. Meitenīte trīs reizes nedēļā asistenta pavadībā dodas uz bērnudārzu un lieliski apgūst komunikāciju caur bildēm. Pēc bērnudārza Gabriela apmeklē mūzikas terapiju, ergoterapiju un Montesori istabu.

Namejam ir divi gadi, un par diagnozi vecāki uzzināja tikai nesen un dara visu nepieciešamo, lai dēliņš attīstītos pēc iespējas ātrāk. Mazais ir ļoti aktīvs un bezbailīgs puisēns, atrodoties uz ielas jātur pie rokas, lai neizskrietu priekšā mašīnām. Ļoti patīk kāpt kokos un nebaidās no augstuma. Namejs ļoti pārdzīvo atrašanos uz skaļas ielas. Speciālisti rekomendē ABA terapijas nodarbības uzsākt nekavējoties, lai palīdzētu puisēnam apgūt pamatprasmes un iekļauties starp saviem vienaudžiem. ABA terapijas nodarbības visiem trim bērniņiem gadam izmaksā EUR 6480, bet šobrīd ģimenei šādu līdzekļu nav un lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim kopā Danielam, Gabrielai un Namejam! Mums kopā tas ir pa spēkam!

Projekts ievietots portālā 05.10.2021

Projekts noslēgts 12.11.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

Palīdzība Armandam Žikaram

Latvija - Ukrainas mājdzīvniekiem

Atbalstīsim Ukrainas studentus, pasniedzējus, zinātniekus!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 040 962.14 €