Follow us Today has already donated 14,687.58 €

Palīdzība Danielam, Gabrielai un Namejam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Danielam, Gabrielai un Namejam nepieciešamā summa saziedota.

Danielam, Gabrielai un Namejam ir ļoti nepieciešama mūsu palīdzība, jo visiem vienas ģimenes bērniem diagnosticēts bērnības autisms. Danielam ir 6 gadi, Gabrielai 3 gadi, un Namejam 2 gadi. Lai arī visiem trim ir vienāda diagnoze, katrs bērniņš ir ar savu raksturu un temperamentu.

Vecākais Daniels ir ļoti nosvērts, kopā ar asistentu apmeklē bērnudārzu. Daniela ikdienā pēc bērnudārza ir neskaitāmas attīstošās nodarbības – ABA terapija, smilšu terapija, mūzikas terapija, ergoterapija, Montesori istaba, kā arī audiologopēds un fizioterapija. Lai arī tiek ieguldīts milzīgs darbs, Daniela attīstībā – progress notiek ļoti lēni un darbs jāturpina.

Gabrielai ir 3 gadiņi. Meitenīte runā tikai savā valodiņā. Mamma ļoti gaida, kad mazulīte pateiks pirmo vārdiņu un ļoti cer, kas tas būs “mamma”. Māsiņa ļoti laicīgi sāka apmeklēt ABA terapijas nodarbības, tāpēc spēj arī nerunājot visu norādīt ar rociņu, spēj noturēt acu kontaktu, spēj mazliet ilgāk noturēt uzmanību. Meitenīte trīs reizes nedēļā asistenta pavadībā dodas uz bērnudārzu un lieliski apgūst komunikāciju caur bildēm. Pēc bērnudārza Gabriela apmeklē mūzikas terapiju, ergoterapiju un Montesori istabu.

Namejam ir divi gadi, un par diagnozi vecāki uzzināja tikai nesen un dara visu nepieciešamo, lai dēliņš attīstītos pēc iespējas ātrāk. Mazais ir ļoti aktīvs un bezbailīgs puisēns, atrodoties uz ielas jātur pie rokas, lai neizskrietu priekšā mašīnām. Ļoti patīk kāpt kokos un nebaidās no augstuma. Namejs ļoti pārdzīvo atrašanos uz skaļas ielas. Speciālisti rekomendē ABA terapijas nodarbības uzsākt nekavējoties, lai palīdzētu puisēnam apgūt pamatprasmes un iekļauties starp saviem vienaudžiem. ABA terapijas nodarbības visiem trim bērniņiem gadam izmaksā EUR 6480, bet šobrīd ģimenei šādu līdzekļu nav un lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim kopā Danielam, Gabrielai un Namejam! Mums kopā tas ir pa spēkam!

The Project is placed online on: 05.10.2021

Project completed 12.11.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Ukrainas dzīvniekiem! #palīdzipalīdzēt

Atbalstīsim Ukrainas studentus, pasniedzējus, zinātniekus!

Palīdzība Borisam Akritovam

Cilvēkos ir spēks!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 804 418.98 €