Seko mums Šodien saziedoti jau 12,226.00 €

Palīdzība Danai Vītolai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Danai nepieciešamā summa saziedota.

Dana ir 16 gadīga jauniete, kura ikdienā sadzīvo ar sarežģītu diagnozi – cerebrālo trieku, labās puses spastisku hemiparēzi. Danai ir diagnosticēts sejas mīmikas vājums un rīšanas grūtības, kas ikdienā jaunietei sagādā lielas grūtības tieši komunikācijā ar saviem vienaudžiem un apkārtējiem. Danas vienaudži nereti grūti saprot meitenes teikto, jo viņai ir grūtības runāt un tikt saprastai. Kad Dana runā, tad tieši sejas mīmikas problēmas dēļ viņa nespēj kontrolēt siekalas un tas vienaudžiem nepatīk un tie izvairās no komunikācijas ar meiteni. Danai ļoti patīk mūzika, dejošana, zīmēšana un māla nodarbības. Meitenes sapnis ir kādreiz nokļūt Korejā.

Lai novērstu Danas sejas mīmikas problēmas, viņai nepieciešamas regulāras audiologopēda nodarbības, kas veselam gadam izmaksā 1656 eiro, bet Danas omīte, kura audzina savu mazmeitu viena, nespēj to samaksāt.

Kopā mēs varam Danai palīdzēt! Mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 30.08.2021

Projekts noslēgts 16.09.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsts latviešu brīvprātīgajiem Ukrainā

Atbalsts Ukrainas tautai

Palīdzība Lienei Romanovskai

Palīdzība dzīvniekiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 746 847.02 €