Seko mums Šodien saziedoti jau 4,695.91 €

Palīdzība Dairim Atkačunam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Dairītim nepieciešamā summa saziedota.

Mazajam Dairītim ir 4 gadiņi. Puisēns ir labsirdīgs, mīļš un pretimnākošs bērniņš. Dairis katru rītu iesāk ar savu tuvinieku apmīļošanu un sabučošanu. Dairim pirms 2 gadiem tika uzstādīta diagnoze – autisms, jo puisēns sāka neatsaukties uz savu vārdu, neskatījās acīs, un nesadarbojās ar saviem līdzcilvēkiem. Gan neirologs, gan psihiatrs rekomendēja nekavējoties uzsākt ABA terapijas nodarbības, un kopš zēns tās apmeklē, ir acīmredzami uzlabojumi. Puisēns atsaucas, ja viņu sauc, sācis veidot acu kontaktu, un vislielāko prieku ģimenei sagādā puisēna izteiktie pirmie vārdi. Neskatoties uz uzstādīto diagnozi, Dairis ļoti mīl zīmēt un klausīties mūziku. Dairis cenšas dziedāt līdzi dziesmas un dejot. Puisēnu ļoti nomierina pastaigas dabā un atrašanās pie jūras.

ABA terapijas nodarbības ir ļoti nepieciešamas Dairim, lai pastāvīgi notiktu zēna attīstība un socializēšanās prasmju nostiprināšana. Vecākiem šobrīd trūkst līdzekļu, lai varētu tās nodrošināt. Dairītim nepieciešamas ABA terapijas nodarbības divas reizes nedēļā piecu mēnešu garumā, kopā nepieciešami 1200 eiro.

Palīdzēsim kopā Dairītim apmeklēt ABA terapijas nodarbības un sasniegt savus mērķus! Mums kopā tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 02.11.2021

Projekts noslēgts 14.11.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Kristiānam Griezem

Atbalsti rūpju bērniņus!

Piepildi bērniņa sapni ar City Bee

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 857 029.50 €