Follow us Today has already donated 14,052.58 €

Palīdzība Dairim Atkačunam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Dairītim nepieciešamā summa saziedota.

Mazajam Dairītim ir 4 gadiņi. Puisēns ir labsirdīgs, mīļš un pretimnākošs bērniņš. Dairis katru rītu iesāk ar savu tuvinieku apmīļošanu un sabučošanu. Dairim pirms 2 gadiem tika uzstādīta diagnoze – autisms, jo puisēns sāka neatsaukties uz savu vārdu, neskatījās acīs, un nesadarbojās ar saviem līdzcilvēkiem. Gan neirologs, gan psihiatrs rekomendēja nekavējoties uzsākt ABA terapijas nodarbības, un kopš zēns tās apmeklē, ir acīmredzami uzlabojumi. Puisēns atsaucas, ja viņu sauc, sācis veidot acu kontaktu, un vislielāko prieku ģimenei sagādā puisēna izteiktie pirmie vārdi. Neskatoties uz uzstādīto diagnozi, Dairis ļoti mīl zīmēt un klausīties mūziku. Dairis cenšas dziedāt līdzi dziesmas un dejot. Puisēnu ļoti nomierina pastaigas dabā un atrašanās pie jūras.

ABA terapijas nodarbības ir ļoti nepieciešamas Dairim, lai pastāvīgi notiktu zēna attīstība un socializēšanās prasmju nostiprināšana. Vecākiem šobrīd trūkst līdzekļu, lai varētu tās nodrošināt. Dairītim nepieciešamas ABA terapijas nodarbības divas reizes nedēļā piecu mēnešu garumā, kopā nepieciešami 1200 eiro.

Palīdzēsim kopā Dairītim apmeklēt ABA terapijas nodarbības un sasniegt savus mērķus! Mums kopā tas izdosies!

The Project is placed online on: 02.11.2021

Project completed 14.11.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzi Ukrainas bēgļiem!

DOD PIECI 2022

Palīdzība Inetai Arnoldei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 803 783.98 €