Seko mums Šodien saziedoti jau 21,635.46 €

Palīdzība Daigai Liepiņai

Paldies ziedotājiem, Daigai nepieciešamā summa albumīna iegādei ir saziedota. Daigai par saziedotajiem līdzekļiem iegādāti medikamenti 2750 eiro apmērā. 2017. gada 14. oktobrī Daiga zaudēja cīņā ar smago slimību. Neizlietotie līdzekļi tiks izlietoti citos līdzīgos gadījumos. 

Daigai ir 54 gadi, viņa strādāja aptiekā Rīgā par farmaceita palīgu. Diemžēl pirms gada darba gaitas nācās pamest smagas slimības dēļ.

Pirms vairāk kā 20 gadiem Daiga nelaimīgā kārtā saslima ar gripu. Gripas komplikācijas bija smagas, tās noveda pie galvas smadzeņu iekaisuma. Daigai tika veikta operācija un bija nepieciešama asins pārliešana. Pēc apmēram 10 gadiem Daigai tika konstatēs C hepatīts, kas visdrīzāk bija no pārlietajām asinīm. C hepatīts  tika atklāts hroniskā stadijā, pēc tam attīstījās aknu ciroze. Slimība progresēja un nepadevās ārstniecībai. Attīstījās vairākas komplikācijās to skaitā barības vada vēnu varikoze un aknu šūnu nespēja patstāvīgi sintezēt albumīnu, kas nodrošina organisma funkcionēšanu. Ja albumīna līmenis organismā krītas, vēdera dobumā un plaušās veidojas šķidrums. Daigai tas sagādā grūtības elpot, jo moka elpas trūkums, viņai ir grūtības staigāt, gulēt, rodas straujas asinsspiediena izmaiņas.

Daigai var palīdzēt albumīna šķīduma lietošana, kas samazinās šķidruma veidošanos organismā. Tas šobrīd ir vienīgais līdzeklis, kas var Daigas dzīvību glābt un uzlabot pašsajūtu. Vienas ampulas cena ir 80 eiro, mēnesī nepieciešamas 8-10 ampulas līdz pat 800 eiro apmērā, atkarībā no analīžu rādītājiem. Ārsts Daigai ir izskaidrojis, ka viņas gadījumā albumīns nav valsts apmaksāts. Ar ģimenes palīdzību dažas ampulas ir nopirktas, bet līdzekļu regulārai albumīna iegādei Daigai nav. Daiga ir 1. grupas invalīde, viņai pabalsts 104 eiro mēnesī.  Tuvākā pusgada laikā albumīna regulārai iegādei nepieciešami līdz pat 4800 eiro.

Daiga ar vīru un mammu šobrīd dzīvo Bauskas novada Mežotnes pagastā. Daigai ir smagi gan fiziski, gan emocionāli. Viņa pārdzīvo, ka ar savu slimību rada raizes savam vīram un mammai, kura arī ir smagi slima.

Palīdzēsim Daigai!

 

Projekts ievietots portālā 03.05.2017

Projekts noslēgts 13.06.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Draugu stipendija

Aprūpe mājās

Palīdzība cilvēkiem pēc insulta

Dakteris Delfīns

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

977 197.18 €